Žaludeční vředy

Onemocnění poškozující sliznici a stěnu žaludku a dvanáctníku.

Působení pulzní magnetoterapie na žaludeční vředy

Aplikace pulzního magnetického pole stimuluje buňky žaludeční sliznice ke zvýšené produkci ochranného hlenu, který zabrání dalšímu poškozování narušené žaludeční stěny kyselými trávícími šťávami. Dojde k subjektivnímu i objektivnímu zlepšení a ústupu bolestí. Pozitivní účinky magnetoterapie nastartují ve tkáni regenerační procesy a vřed se tak rychleji zhojí. Pozor – nikdy neaplikujeme při krvácení z vředů!

Kde aplikovat: oblast žaludku

Doporučený magnetoterapeutický přístroj na žaludeční vředy

Vyberte si magnetoterapeutický přístroj a začněte ihned s léčbou. Již za několik hodin můžete mít magnetoterapeutický přístroj u Vás doma, nebo kdekoliv, kde ho potřebujete a žačít s léčbou či regenerací.

Aplikátory
Aplikátor VIERA

Aplikátor VIERA

Díky tomuto aplikátoru se mohou naplno projevit regenerační, protibolestivé a protizánětlivé účinky pulzního magnetického pole, které rovnoměrně prostoupí celou tloušťku ošetřované tkáně. Například u artrózy kolenních a kyčelních kloubů, revmatoidní artritidy, bolestí zad nejrůznějšího původu, osteoporózy a mnoha dalších onemocnění.

Více informací

Kompletní sady
Sada VIERA

Sada VIERA

Díky velkému kruhovému aplikátoru se mohou naplno projevit regenerační, protibolestivé a protizánětlivé účinky pulzního magnetického pole, které rovnoměrně prostoupí celou tloušťku ošetřované tkáně. Například u artrózy kolenních a kyčelních kloubů, revmatoidní artritidy, bolestí zad nejrůznějšího původu, osteoporózy a mnoha dalších onemocnění.

Více informací

Máte dotaz?

Odešlete nám jednoduchý kontaktní formulář a my se Vám ozveme. Rádi Vám s čímkoliv poradíme.

MÁM DOTAZ
Na co všechno pomáhá magnetoterapie
Chci poradit
Splňujeme veškeré normy pro zdravotnické prostředky. Nabízíme záruku, servis a zákaznickou podporu a péči.
Magnetoterapeutické přístroje Renaissance
© Magnetoterapie Renaissance® Bezplatná infolinka 800 810 800 E-mail: info@pulzni-magnetoterapie.cz