Zkušenosti známých osobností s magnetoterapií Renaissance

Jitka Smutná

Jitka Smutná

Díky svému povolání musím denně strávit na jevišti mnoho hodin. Abych mohla podávat co nejlepší výkony, potřebuji být psychicky i fyzicky fit. Ale posledních několik měsíců mě trápily nepříjemné bolesti kyčelního kloubu. Lékařské vyšetření prokázalo počínající artrózu a entezopatii – zánět svalových úponů v kyčelní krajině. Již po pouhých pěti dnech používání byly několikaměsíční bolesti pryč! Samozřejmě vím, že léčení příčiny mých potíží se teprve nastartovalo a magnetoterapii pravidelně používám dál, ale to, co mě trápilo nejvíce, je už naštěstí pryč. Magnetoterapie mi také velmi pomohla v rekonvalescenci po vážném úraze. Celková doba léčby se zkrátila o více než třetinu a i můj ošetřující lékař se velmi divil, že jsem tak brzy v pořádku.

Zobrazit referenci
Máte zájem o vlastní magnetoterapeutický přístroj?
Již za několik hodin můžete mít magnetoterapeutický přístroj kdekoliv, kde ho potřebujete a začít s léčbou či regenerací
Podívejte se na hlavní důvody, proč si vybrat magnetoterapeutické přístroje Renaissance
Chci poradit
Vše přímo od výrobce: splňujeme veškeré normy pro zdravotnické prostředky, nabízíme prodlouženou záruku, servis a zákaznickou podporu a péči.
Magnetoterapeutické přístroje Renaissance
© Magnetoterapie Renaissance® Bezplatná infolinka 800 810 800 E-mail: info@pulzni-magnetoterapie.cz