Centrum pro zdravotně postižené kraje Praha

Popis činnosti

Centrum pro zdravotně postižené kraje Praha na sedmi místech v Praze plní roli kontaktního místa pro zdravotně postižené občany, jejich rodiny a blízké a pro osamělé seniory. Je důležitým informačním zdrojem a přímým poskytovatelem sociálních služeb v oblastech sociálního poradenství, služeb sociální péče a služeb sociální prevence. Služby nabízené pracovníky centra pro zdravotně postižené nesuplují sociální služby poskytované příslušnými státními orgány, ale vhodně je doplňují.


Zkušenosti s magnetoterapeutickými přístroji Renaissance

Centrum pro zdravotně postižené kraje Praha využívá magnetoterapeutické přístroje značky Renaissance především pro klienty s omezenou pohyblivostí kloubů - včetně artróz koleních kloubů. Cílem je snížení bolestivosti, snížení svalové ztuhlosti a zlepšení pohyblivosti kloubů.

Přístroje je možno krátkodobě využít přímo v prostorách Centra pro zdravotně postižené kraje Praha (Zborovská 46, Praha 5) pod dohledem rehabilitačního pracovníka. Osvědčilo se i dlouhodobější zapůjčení do domácnosti uživatele. Zatím jsme zaznamenali jen příznivé ohlasy na tuto doplňkovou léčbu. V srpnu 2009 jsme zrealizovali v centru přednášku na téma magnetoterapie (za účasti sociálních pracovníků pobytových zařízení pro seniory) včetně praktické ukázky použití přístrojů značky Renaissance. Za přístroje velice děkujeme!

Kontaktní osoba: Mgr. Jana Zavadilová, ředitelka

Fotografie z předávání magnetoterapeutických přístrojů Renaissance

Centrum pro zdravotně postižené kraje Praha

Magnetoterapeutické přístroje Renaissance používané v Centru pro zdravotně postižené kraje Praha

Magnetoterapeutická sada Renaissance MEDICO

Magnetoterapeutická sada Renaissance MEDICO

Léčebný komplet MEDICO je kombinací kruhového aplikátoru CAVO, širokého zádového aplikátoru PIANO a malého plochého aplikátoru MANIC. Díky této kombinaci aplikátorů nabízí široké možnosti využití.

Více informací

Magnetoterapeutická sada Renaissance ABOLITO

Magnetoterapeutická sada Renaissance ABOLITO

To nejnutnější pro použití na klouby, záda a další nejčastější zdravotní problémy.

Více informací

Máte zájem o vlastní magnetoterapeutický přístroj?
Již za několik hodin můžete mít magnetoterapeutický přístroj kdekoliv, kde ho potřebujete a začít s léčbou či regenerací
Podívejte se na hlavní důvody, proč si vybrat magnetoterapeutické přístroje Renaissance
Prohlédněte si další reference:
Chci poradit
Vše přímo od výrobce: splňujeme veškeré normy pro zdravotnické prostředky, nabízíme prodlouženou záruku, servis a zákaznickou podporu a péči.
Magnetoterapeutické přístroje Renaissance
© Magnetoterapie Renaissance® Bezplatná infolinka 800 810 800 E-mail: info@pulzni-magnetoterapie.cz