Na co magnetoterapie pomáhá

Magnetoterapie bývá často nejúčinnější v domácí péči

Magnetoterapie bývá často nejúčinnější v domácí péči

Moderní magnetoterapeutické přístroje si lidé stále častěji kupují pro domácí použití. Přístroje, které si pacienti pořizují pro vlastní potřebu, jsou totiž stejně výkonné a kvalitní jako ty, které se používají v rámci klinické praxe. Navíc nejste limitováni omezenou kapacitou zdravotnických zařízení, ani neochotou zdravotních pojišťoven proplácet více než předem daný a v mnoha případech nedostatečný počet aplikací. Další nespornou výhodou je, že neztrácíte čas dojížděním k lékaři a do nemocnice. Magnetické pole zkrátka aplikujete, kdykoli máte čas a tolikrát denně, kolikrát je potřeba.

Zobrazit článek
Masáže a magnetoterapie

Masáže a magnetoterapie

Přístroje pro pulzní magnetoterapii se v rehabilitaci a ortopedii používají již několik desítek let a jejich nejmodernější nízkofrekvenční verze si v celém světě úspěšně razí cestu do nejrůznějších regeneračních, masérských a sportovních zařízení a do domácího použití...

Zobrazit článek
Ženský orgasmus a nízkofrekvenční pulzní magnetoterapie

Ženský orgasmus a nízkofrekvenční pulzní magnetoterapie

Mnoho uživatelek nízkofrekvenční pulzní magnetoterapie Renaissance popsalo zajímavou věc – po aplikaci na oblast malé pánve (sezení na plochém aplikátoru) dosáhly následně během sexu s partnerem mnohem snadněji a rychleji orgasmu, a to i vaginálního. Aplikace dokonce nemusela pohlavnímu styku bezprostředně předcházet, tyto účinky se projevily i 2-3 hodiny po ní. Pulzní magnetoterapie má totiž výrazný vliv na prokrvení. Jejím působením dojde ke zvýšení prokrvení v podstatě stejným mechanismem, jaký využívá slavná „modrá pilulka“...

Zobrazit článek

Máte dotaz?

Odešlete nám jednoduchý kontaktní formulář a my se Vám ozveme. Rádi Vám s čímkoliv poradíme.

MÁM DOTAZ
Chci poradit
Kontraindikace pro použití magnetoterapie: elektronické lékařské zařízení, v období těhotenství, při krvácení. Více o kontraindikacích zde.
Čtěte návod na obsluhu před použitím.
Prodloužená záruka Snadná obsluha Český výrobek Prověřená kvalita Zákaznická podpora
Magnetoterapeutický prostředek Duo Forte je přístroj určený k léčbě nízkofrekvenčním magnetickým polem v domácím i klinickém prostředí. Duo Forte je aplikovatelný k léčbě v rámci fyzioterapie, také se zaměřením na konkrétní zdravotní obtíže.
Vše přímo od výrobce: nabízíme prodlouženou záruku, servis a bezplatnou zákaznickou podporu a péči.
© Magnetoterapie Renaissance® Bezplatná infolinka (+420) 800 810 800 E-mail: info@pulzni-magnetoterapie.cz