Limitovaná prázdninová nabídka: 3 aplikátory za cenu jednoho časově omezená nabídka od 18. 6. 2024 do 18. 7. 2024 nebo do vyprodání zásob Přejít k nabídce

Možnosti využití magnetoterapie

Detoxikace a magnetoterapie

Detoxikace a magnetoterapie

Detoxikační efekt pulzní magnetoterapie je jednou ze základních složek jejího celkového účinku na lidský organismus. Žádný proces uzdravování se neobejde bez odstranění zvýšeného množství zplodin metabolismu, škodlivých látek souvisejících s bakteriálními a virovými infekcemi a záněty nebo toxinů přijatých stravou, tekutinami, pokožkou či během dýchání...

Zobrazit článek
Magnetoterapie bývá často nejúčinnější v domácí péči

Magnetoterapie bývá často nejúčinnější v domácí péči

Moderní magnetoterapeutické přístroje si lidé stále častěji kupují pro domácí použití. Přístroje, které si pacienti pořizují pro vlastní potřebu, jsou totiž stejně výkonné a kvalitní jako ty, které se používají v rámci klinické praxe. Navíc nejste limitováni omezenou kapacitou zdravotnických zařízení, ani neochotou zdravotních pojišťoven proplácet více než předem daný a v mnoha případech nedostatečný počet aplikací. Další nespornou výhodou je, že neztrácíte čas dojížděním k lékaři a do nemocnice. Magnetické pole zkrátka aplikujete, kdykoli máte čas a tolikrát denně, kolikrát je potřeba.

Zobrazit článek
Magnetoterapie je skvělým pomocníkem vrcholových i výkonnostních sportovců

Magnetoterapie je skvělým pomocníkem vrcholových i výkonnostních sportovců

Vrcholoví sportovci někdy předvádějí výkony, které jsou až na hranici fyziologických možností. Jejich sportovní nastavení často klade důraz na rychlost, sílu, vytrvalost, koordinační schopnosti, což je provázeno velkými zdravotními riziky, zejména tehdy, pokud je věnována malá pozornost důkladnému rozcvičení a regeneraci organismu. V rámci neustálého tréninkového procesu jsou sportovci denně vystavováni permanentnímu vysokému zatížení, jak pohybového aparátu a svalů, tak i vyššímu krevnímu tlaku a bouřlivé srdeční frekvenci. Chronické a opakované přetěžování způsobuje mikrotraumata ve svalových vláknech úponů. Ještě závažnějším problémem je vznik únavových zlomenin, které vznikají také při dlouhodobém přetěžování organismu a při nedostatečné regeneraci po sportovním výkonu.

Zobrazit článek
Masáže a magnetoterapie

Masáže a magnetoterapie

Přístroje pro pulzní magnetoterapii se v rehabilitaci a ortopedii používají již několik desítek let a jejich nejmodernější nízkofrekvenční verze si v celém světě úspěšně razí cestu do nejrůznějších regeneračních, masérských a sportovních zařízení a do domácího použití...

Zobrazit článek
Účinky magnetoterapie

Účinky magnetoterapie

V tomto článku najdete obecně uváděné hlavní přínosy a účinky magnetoterapie, mezi které patří urychlení regenerace buněk, nastartování hojivých procesů, protizánětlivé působení, zmírnění bolestí, rozšíření cév a zlepšení prokrvování exponované oblasti, odstranění zvýšeného svalového napětí a odstranění otoků.

Zobrazit článek
Ženský orgasmus a nízkofrekvenční pulzní magnetoterapie

Ženský orgasmus a nízkofrekvenční pulzní magnetoterapie

Mnoho uživatelek nízkofrekvenční pulzní magnetoterapie Renaissance popsalo zajímavou věc – po aplikaci na oblast malé pánve (sezení na plochém aplikátoru) dosáhly následně během sexu s partnerem mnohem snadněji a rychleji orgasmu, a to i vaginálního. Aplikace dokonce nemusela pohlavnímu styku bezprostředně předcházet, tyto účinky se projevily i 2-3 hodiny po ní. Pulzní magnetoterapie má totiž výrazný vliv na prokrvení. Jejím působením dojde ke zvýšení prokrvení v podstatě stejným mechanismem, jaký využívá slavná „modrá pilulka“...

Zobrazit článek

V této části našeho webu (rubrika "O magnetoterapii") Vám přinášíme komplexní informace o magnetoterapii, které jsou sesbírány především z veřejně dostupných zdrojů. Průběžně zde zveřejňujeme publikované odborné studie, zkušenosti odborníků a odborných pracovišť i domácích uživatelů. Najdete tu články na různá témata, která se týkají magnetoterapie, nebo s magnetoterapií úzce souvisí. Doplňujeme zde také zajímavosti a inspirace z oblasti zdraví.

Záměrně v této rubrice publikujeme informace, prezentované z hlediska "klasické medicíny", "celostního pohledu" i různých "alternativních přístupů". Veškeré informace, které zde zveřejňujeme, Vám předkládáme především jako podněty k zamyšlení.

Upozornění: Veškeré informace na těchto stránkách jsou obecného charakteru. Nevyužívejte tento obsah či jakýkoliv jiný obsah na internetu ke stanovení diagnózy. Správnou diagnózu může vždy stanovit pouze odborný lékař. Neodkládejte návštěvu lékaře a řešte svůj zdravotní stav včas.

Máte dotaz? Zajímají Vás bližší informace o magnetoterapii?

Zavolejte nám na naši bezplatnou infolinku (+420) 800 810 800, nebo nám odešlete jednoduchý formulář pro rychlý dotaz a my se Vám ozveme. Rádi Vám s čímkoliv poradíme.

MÁM DOTAZ
Chci poradit
Upozornění: Nevyužívejte obsah těchto webových stránek, nebo jakýkoliv jiný obsah na internetu ke stanovení diagnózy. Správnou diagnózu může vždy stanovit pouze odborný lékař. Neodkládejte návštěvu lékaře a řešte svůj zdravotní stav včas.
Kontraindikace pro použití magnetoterapie: elektronické lékařské zařízení, v období těhotenství, při krvácení. Více o kontraindikacích zde.
Čtěte návod na obsluhu před použitím.
Prodloužená záruka Snadná obsluha Český výrobek Prověřená kvalita Zákaznická podpora
Magnetoterapeutický prostředek Duo Forte je přístroj určený k léčbě nízkofrekvenčním magnetickým polem v domácím i klinickém prostředí. Duo Forte je aplikovatelný k léčbě v rámci fyzioterapie, také se zaměřením na konkrétní zdravotní obtíže.
Vše přímo od výrobce: nabízíme prodlouženou záruku, servis a bezplatnou zákaznickou podporu a péči.
© Magnetoterapie Renaissance® Bezplatná infolinka (+420) 800 810 800 E-mail: info@pulzni-magnetoterapie.cz
Limitovaná prázdninová nabídka: 3 aplikátory za cenu jednoho časově omezená nabídka od 18. 6. 2024 do 18. 7. 2024 nebo do vyprodání zásob Přejít k nabídce