Ženský orgasmus a nízkofrekvenční pulzní magnetoterapie

Magnetoterapie – "modrá pilulka" pro ženy?

O ženském orgasmu byly zejména v posledních letech popsány stohy papíru. Lidstvo však fascinuje už od nepaměti, například antičtí Řekové jej považovali za nezbytnou podmínku pro otěhotnění a nedávné výzkumy potvrdily, že mu opravdu do jisté míry napomáhá. Funguje jako přírodní antidepresivum a pomáhá zahánět stres.

Obecně se ženský orgasmus rozlišuje na vaginální a klitorální. Oba uvedené způsoby dráždění se u četných žen dobře spojují a vzájemně se podporují, u jiných však mohou působit jen samostatně a mohou se i vzájemně rušit. Orgasmy jimi vyvolané mohou mít různou zážitkovou kvalitu. Nemalá část žen může mít orgasmus pouze na základě stimulace klitorisu, přičemž jeho vyvolání drážděním v pochvě se nedaří.

Dosažení a prožívání orgasmu je u žen podmíněno mnohem více faktory než u mužů. Pomineme-li psychologické podmínky a budeme-li se soustředit na ty fyziologické, musíme zmínit zejména dobré prokrvení genitálií, dostatečnou lubrikaci a také zvýšení dráždivosti nervových zakončení. Během fáze vzrušení začne do oblasti genitálií proudit zvýšené množství krve, klitoris a stydké pysky zduří a sliznice se zvlhčují. Stimulací klitorisu a poševní stěny se uvede do pohotovosti místní i centrální nervový systém a po nějaké době může dojít k orgasmu. Ten bývá pociťován jako opakující se stahy v přední třetině pochvy. Tyto stahy probíhají ve zduření stěny vagíny, které se označuje jako orgastická manžeta, a ve svalech kolem poševního vchodu. Přenášejí se i do konečníku a na dělohu.

Mnoho uživatelek nízkofrekvenční pulzní magnetoterapie Renaissance popsalo zajímavou věc – po aplikaci na oblast malé pánve (sezení na plochém aplikátoru) dosáhly následně během sexu s partnerem mnohem snadněji a rychleji orgasmu, a to i vaginálního. Aplikace dokonce nemusela pohlavnímu styku bezprostředně předcházet, tyto účinky se projevily i 2-3 hodiny po ní. Pulzní magnetoterapie má totiž výrazný vliv na prokrvení. Jejím působením dojde ke zvýšení prokrvení v podstatě stejným mechanismem, jaký využívá slavná "modrá pilulka" – posílí vliv oxidu dusnatého, který tělo produkuje, na stěny cév, takže dojde k vazodilataci (rozšíření cév). Nadneseně by se tedy dalo říci, že pulzní magnetoterapie je jakousi "Viagrou pro ženy" , ovšem bez jejích nepříjemných vedlejších účinků, jako je například otok nosních sliznic nebo nebezpečné snížení krevního tlaku s možností kolapsu.

Dalším pozitivním efektem je zlepšení lubrikace vaginální sliznice díky zvýšení produkce zvlhčující tekutiny žlázkami, které jsou umístěny v oblasti poševního vchodu. Ke snadnějšímu dosažení orgasmu vede také stimulace nervových zakončení, která bohatě protkávají ženské genitálie. Nervová tkáň je na magnetické pole jedna z nejcitlivějších v lidském těle, neboť sama produkuje slabé elektrické impulzy. Zvýšení její dráždivosti je velmi důležité pro sexuální vzrušení a následný orgasmus.

Spokojený sexuální život je nedílnou součástí života partnerského a tím i součástí širší definice tělesného a sociálního zdraví. Příjemné chvíle tedy můžete prožít nejen během relaxace při aplikování nízkofrekvenční pulzní magnetoterapie, ale i po ní.


MUDr. Václav Cikánek

Ženský orgasmus a nízkofrekvenční pulzní magnetoterapie

Magnetoterapeutický přístroj vhodný pro aplikaci na oblast malé pánve

Kompletní sady
Magnetoterapeutická sada Renaissance LETTINO

Magnetoterapeutická sada Renaissance LETTINO

Kombinace lůžkového aplikátoru střední velikosti, určeného na větší části těla a malého plochého aplikátoru pro intenzivnější aplikaci na konkrétní místo na těle, nebo na konkrétní orgán.

Více informací

Máte zájem o vlastní magnetoterapeutický přístroj?
Již za několik hodin můžete mít magnetoterapeutický přístroj kdekoliv, kde ho potřebujete a začít s léčbou či regenerací
Přečtěte si další články:
Chci poradit
Kontraindikace pro použití magnetoterapie: elektronické lékařské zařízení, v období těhotenství, při krvácení. Více o kontraindikacích zde.
Čtěte návod na obsluhu před použitím.
Prodloužená záruka Snadná obsluha Český výrobek Prověřená kvalita Zákaznická podpora
Magnetoterapeutický prostředek Duo Forte je přístroj určený k léčbě nízkofrekvenčním magnetickým polem v domácím i klinickém prostředí. Duo Forte je aplikovatelný k léčbě v rámci fyzioterapie, také se zaměřením na konkrétní zdravotní obtíže.
Vše přímo od výrobce: nabízíme prodlouženou záruku, servis a bezplatnou zákaznickou podporu a péči.
© Magnetoterapie Renaissance® Bezplatná infolinka (+420) 800 810 800 E-mail: info@pulzni-magnetoterapie.cz