Je možné používat magnetoterapii i při zpevnění krční páteře a zápěstí titanem?

Otázka:

Je možné používat magnetoterapii, i když mam zpevněnou krční páteř a zápěstí titanem? Jsem revmatička a moc mě to zajímá. Děkuji Vám a přeji pevné zdraví.

Odpověď:

Dobrý den, pro nízkofrekvenční pulzní magnetoterapii nepředstavují kovy v těle žádný problém, můžete ji používat bez jakýchkoli omezení. Vzhledem k Vašemu revmatickému onemocnění doporučuji začít s krátkými aplikacemi 5-10 min. 1-2x denně, aby nedošlo k nástupu výrazného lázeňského efektu, čili přechodného zhoršení obtíží na počátku léčby. Pokud by přece jen nastalo, jak se u zánětlivých onemocnění někdy děje, pokračujte v terapii, přestože to může být několik dní mírně nepříjemné. Lázeňský efekt je v podstatě pozitivní reakce organismu na magnetoterapii, při které dochází k jakémusi "čištění", neboli odstraňování škodlivých prozánětlivých látek z postižených míst. U koho nastane, ten má téměř 100% šanci, že mu tato léčba ve výsledku velmi pomůže, neboť je na ni dobře vnímavý.

Více o revmatoidní artritidě a magnetoterapii

Doporučený magnetoterapeutický přístroj na revmatoidní artritidu

Vyberte si magnetoterapeutický přístroj a začněte ihned s léčbou. Již za několik hodin můžete mít magnetoterapeutický přístroj u Vás doma, nebo kdekoliv, kde ho potřebujete a žačít s léčbou či regenerací.

Aplikátory
Aplikátor CAVO

Aplikátor CAVO

Nejvhodnější aplikátor k léčbě onemocnění kloubů, krční páteře, bolestí hlavy, zubů, hučení v uších, některých neurologických obtíží atd.

Více informací

Aplikátor MANIC

Aplikátor MANIC

Malý aplikátor určený k cílené aplikaci, například: uši, zuby, krční páteř, menší klouby, regenerace vnitřních orgánů (játra, žaludek, děloha, prostata atd.).

Více informací

Kompletní sady
Sada ANELLI

Sada ANELLI

Sada ANELLI je ideální volbou pro časté cestovatele, kteří chtějí mít pulzní magnetoterapii všude s sebou.

Více informací

Máte dotaz?

Odešlete nám jednoduchý kontaktní formulář a my se Vám ozveme. Rádi Vám s čímkoliv poradíme.

MÁM DOTAZ
Na co všechno pomáhá magnetoterapie
Chci poradit
Splňujeme veškeré normy pro zdravotnické prostředky. Nabízíme záruku, servis a zákaznickou podporu a péči.
Magnetoterapeutické přístroje Renaissance
© Magnetoterapie Renaissance® Bezplatná infolinka 800 810 800 E-mail: info@pulzni-magnetoterapie.cz