Je možné používat magnetoterapii i při zpevnění krční páteře a zápěstí titanem?

Otázka:

Je možné používat magnetoterapii, i když mam zpevněnou krční páteř a zápěstí titanem? Jsem revmatička a moc mě to zajímá. Děkuji Vám a přeji pevné zdraví.

Odpověď:

Dobrý den, pro nízkofrekvenční pulzní magnetoterapii nepředstavují kovy v těle žádný problém, můžete ji používat bez jakýchkoli omezení. Vzhledem k Vašemu revmatickému onemocnění doporučuji začít s krátkými aplikacemi 5-10 min. 1-2x denně, aby nedošlo k nástupu výrazného lázeňského efektu, čili přechodného zhoršení obtíží při počátečních aplikacích. Pokud by přece jen nastalo, jak se u zánětlivých onemocnění někdy děje, pokračujte v procedurách, přestože to může být několik dní mírně nepříjemné. Lázeňský efekt je v podstatě pozitivní reakce organismu na magnetoterapii, při které dochází k jakémusi "čištění", neboli odstraňování škodlivých prozánětlivých látek z postižených míst. U koho nastane, ten má téměř 100% šanci, že mu magnetoterapie ve výsledku velmi pomůže, neboť je na ni dobře vnímavý.

Více o revmatoidní artritidě a magnetoterapii

Doporučený magnetoterapeutický přístroj na revmatoidní artritidu

Vyberte si magnetoterapeutický přístroj a začněte ihned s aplikací magnetoterapie. Již za několik hodin můžete mít magnetoterapeutický přístroj u Vás doma, nebo kdekoliv, kde ho potřebujete a žačít ho používat.

Aplikátory
Aplikátor Renaissance CAVO pro aplikaci magnetoterapie

Aplikátor Renaissance CAVO pro aplikaci magnetoterapie

Nejvhodnější aplikátor pro použití na onemocnění kloubů, krční páteř, bolesti hlavy, zuby, hučení v uších, některé neurologické obtíže atd.

Více informací

Aplikátor Renaissance MANIC pro aplikaci magnetoterapie

Aplikátor Renaissance MANIC pro aplikaci magnetoterapie

Malý aplikátor určený k cílené aplikaci, například: uši, zuby, krční páteř, menší klouby, regenerace vnitřních orgánů (játra, žaludek, děloha, prostata atd.).

Více informací

Kompletní sady
Magnetoterapeutická sada Renaissance ANELLI

Magnetoterapeutická sada Renaissance ANELLI

Sada ANELLI je ideální volbou pro časté cestovatele, kteří chtějí mít pulzní magnetoterapii všude s sebou.

Více informací

Máte dotaz?

Odešlete nám jednoduchý kontaktní formulář a my se Vám ozveme. Rádi Vám s čímkoliv poradíme.

MÁM DOTAZ
Na co všechno pomáhá magnetoterapie
Chci poradit
Vše přímo od výrobce: splňujeme veškeré normy pro zdravotnické prostředky, nabízíme prodlouženou záruku, servis a zákaznickou podporu a péči.
Magnetoterapeutické přístroje Renaissance
© Magnetoterapie Renaissance® Bezplatná infolinka 800 810 800 E-mail: info@pulzni-magnetoterapie.cz