Limitovaná prázdninová nabídka: 3 aplikátory za cenu jednoho časově omezená nabídka od 18. 6. 2024 do 18. 7. 2024 nebo do vyprodání zásob Přejít k nabídce

Bez pevného zdraví nelze pomýšlet na špičkové výkony

Bez pevného zdraví, silné imunity a neustálé regenerace sportovce nelze pomýšlet ani na vítězství, ani na špičkové sportovní výkony. Velmi přínosným pomocníkem na cestě ke špičkovým i výkonnostním výkonům sportovců je vedle kvalitní stravy plné enzymů a pravidelného pitného režimu, zejména neinvazní a naprosto bezpečná regenerační metoda – magnetoterapie. O frekvenční terapii se hovoří jako o léčebné metodě 3. tisíciletí. Výrazně zlepšuje zdravotní stav sportovců a jejich odolnost proti nemocem. Předchází akutním i vleklým zraněním a podstatně upevňuje jejich imunitu. Zvyšuje celkovou výkonnost, snižuje dobu regenerace po náročném sportovním výkonu i dobu rekonvalescence po zranění. Tím výrazně urychluje návrat sportovce k plnému sportovnímu výkonu. Všemi svými účinky zvyšuje magnetoterapie perspektivy sportovců a prodlužuje jejich aktivní sportovní život.

Působí velmi blahodárně také na psychické a mentální úrovni. Harmonizuje celkový stav sportovce nejen po fyzické, ale i po duševní stránce a zlepšuje spánek. Frekvenční terapie zvyšuje vytrvalost, zlepšuje vitalitu a celkovou psychickou kondici sportovců. Zrychluje jejich reakce, snižuje riziko úrazů a fyzického poškození.

Frekvenční terapie si velmi dobře poradí se všemi otoky, edémy a zrychluje o 1/3 dobu hojení zhmožděnin tkání a svalů, zlomenin, naražených kostí, natržených svalů, vyvrtnutých kotníků. Velmi dobře se uplatňuje díky svým analgetickým účinkům při bolestech zad, natažených vazech, u tenisového lokte, při namožených svalech, natažených vazech a u problémů s kolenními klouby. Dokonale prokrvuje a okysličuje tkáně (až na úroveň jednotlivých buněk a vlásečnic), tím zlepšuje pružnost, výkonnost a pohyblivost celého těla.

Pravidelné praktikování magnetoterapie dokonale okysličuje namáhané svaly a při látkové výměně probíhající ve všech tkáních a orgánech o 1/3 zrychluje vylučování zplodin, jedů a metabolitů z těla. Po sportovním výkonu mnohem lépe a rychleji neutralizuje vytvářenou kyselinu mléčnou a tím zásadně zrychluje dobu celkové tělesné regenerace. Pozitivní účinky magnetoterapie mají velký vliv na odolnost sportovců, pevnost jejich tkání, svalů, vazů i kostí a tak velmi účinně napomáhají zvyšovat jejich sportovní výkon. Toto vše snižuje dobu výpadku sportovní činnosti zraněného sportovce a napomáhá k rychlému návratu k jeho oblíbenému výkonnostnímu či vrcholovému sportu.

Spolu s pravidelným užíváním 3 až 5 g C vitamínu denně preventivně chrání a zpevňuje tkáně, jednotlivé orgány a tím i celý organismus. Je skvělým nástrojem pro dlouhodobou a velmi účinnou prevenci. Pravidelné používání magnetoterapie prodlužuje aktivní sportovní i civilní život. Zkvalitňuje odpočinek, spánek, harmonizuje všechny funkce v těle. Navozuje větší optimismus a sebevědomí. Odkyseluje, detoxikuje, zvyšuje frekvence a dokonale prokrvuje tkáně. Rychle regeneruje buňky, cévy, klouby, zrychluje hojení.

Zdroj textu: Kniha "Magnetoterapie, léčebná metoda 3. tisíciletí"

V této části našeho webu (rubrika "O magnetoterapii") Vám přinášíme komplexní informace o magnetoterapii, které jsou sesbírány především z veřejně dostupných zdrojů. Průběžně zde zveřejňujeme publikované odborné studie, zkušenosti odborníků a odborných pracovišť i domácích uživatelů. Najdete tu články na různá témata, která se týkají magnetoterapie, nebo s magnetoterapií úzce souvisí. Doplňujeme zde také zajímavosti a inspirace z oblasti zdraví.

Záměrně v této rubrice publikujeme informace, prezentované z hlediska "klasické medicíny", "celostního pohledu" i různých "alternativních přístupů". Veškeré informace, které zde zveřejňujeme, Vám předkládáme především jako podněty k zamyšlení.

Upozornění: Veškeré informace na těchto stránkách jsou obecného charakteru. Nevyužívejte tento obsah či jakýkoliv jiný obsah na internetu ke stanovení diagnózy. Správnou diagnózu může vždy stanovit pouze odborný lékař. Neodkládejte návštěvu lékaře a řešte svůj zdravotní stav včas.

Máte dotaz? Zajímají Vás bližší informace o magnetoterapii?

Zavolejte nám na naši bezplatnou infolinku (+420) 800 810 800, nebo nám odešlete jednoduchý formulář pro rychlý dotaz a my se Vám ozveme. Rádi Vám s čímkoliv poradíme.

MÁM DOTAZ
Přečtěte si další články:
Chci poradit
Upozornění: Nevyužívejte obsah těchto webových stránek, nebo jakýkoliv jiný obsah na internetu ke stanovení diagnózy. Správnou diagnózu může vždy stanovit pouze odborný lékař. Neodkládejte návštěvu lékaře a řešte svůj zdravotní stav včas.
Kontraindikace pro použití magnetoterapie: elektronické lékařské zařízení, v období těhotenství, při krvácení. Více o kontraindikacích zde.
Čtěte návod na obsluhu před použitím.
Prodloužená záruka Snadná obsluha Český výrobek Prověřená kvalita Zákaznická podpora
Magnetoterapeutický prostředek Duo Forte je přístroj určený k léčbě nízkofrekvenčním magnetickým polem v domácím i klinickém prostředí. Duo Forte je aplikovatelný k léčbě v rámci fyzioterapie, také se zaměřením na konkrétní zdravotní obtíže.
Vše přímo od výrobce: nabízíme prodlouženou záruku, servis a bezplatnou zákaznickou podporu a péči.
© Magnetoterapie Renaissance® Bezplatná infolinka (+420) 800 810 800 E-mail: info@pulzni-magnetoterapie.cz
Limitovaná prázdninová nabídka: 3 aplikátory za cenu jednoho časově omezená nabídka od 18. 6. 2024 do 18. 7. 2024 nebo do vyprodání zásob Přejít k nabídce