Limitovaná prázdninová nabídka: 3 aplikátory za cenu jednoho časově omezená nabídka od 18. 6. 2024 do 18. 7. 2024 nebo do vyprodání zásob Přejít k nabídce

Degenerativní procesy jsou výslednicí patologické přeměny buněk

Je známo, že jednou ze základních příčin smrti starých lidí jsou silné degenerativní procesy v těle a následná rakovina, která vzniká jako výslednice patologické přeměny buněk. Ty si z důvodu naší trestuhodné nevšímavosti, často mnohem dříve než bylo záhodno, "odžily" svůj životní cyklus. Lidé ale díky svému podstatně zdravějšímu životnímu stylu, průběžné detoxikaci, dostatku kyslíku v buňkách, pohybu, alkalizací organismu a průběžné harmonizaci nenarušeným magnetickým polem, mohou velmi intenzivně stimulovat své buňky ke zdraví, kráse a bouřlivé regeneraci. Toto vše má za následek výrazné prodloužení životnosti všech buněk a tím také i našeho života. Poslední výzkumy prokázaly, že pokud spustíme v těle regenerační procesy, tak působením chemických faktorů a synergie je vyvolána regenerace buněk, včetně buněk vysoce diferenciovaných. Toho je plně dosaženo jen při pozitivním, plně nabitém harmonickém biopoli. V tomto procesu vedle přírodních sil sehrává velmi důležitou roli i pulzní magnetoterapie, která výrazně podporuje celý ozdravný proces obnovy a regenerace.

Důležitou roli hraje také psychosomatika a naše celistvost. Pro naše plné zdraví je klíčové, abychom úzce propojili všechny naše přirozené stránky v harmonickou jednotu. Stránku spirituální, emocionální a fyzickou musíme harmonicky propojit a pak v této jednotě jednat. Být zdravý znamená být v celkové harmonii, nic nepotlačovat, neskrývat, nezastírat, ale stát plně za sebou samým i za svými činy a myšlenkami. Každý by měl žít skutečně podle toho, jaký je, a ne podle toho, co po něm chtějí druzí nebo podle různých, cizích vzorů, programů a rolí. Pokud rozpoznáme co je pro nás disharmonické, nepřátelské a cizí, máme šanci vše negativní odstranit a pak žít v harmonii sami se sebou a se svým životem. Život v pravdě a harmonie na frekvenční, energetické a fyzické úrovni je nejdůležitějším předpokladem pro tělesné a duševní zdraví.

Zdroj textu: Kniha "Magnetoterapie, léčebná metoda 3. tisíciletí"

V této části našeho webu (rubrika "O magnetoterapii") Vám přinášíme komplexní informace o magnetoterapii, které jsou sesbírány především z veřejně dostupných zdrojů. Průběžně zde zveřejňujeme publikované odborné studie, zkušenosti odborníků a odborných pracovišť i domácích uživatelů. Najdete tu články na různá témata, která se týkají magnetoterapie, nebo s magnetoterapií úzce souvisí. Doplňujeme zde také zajímavosti a inspirace z oblasti zdraví.

Záměrně v této rubrice publikujeme informace, prezentované z hlediska "klasické medicíny", "celostního pohledu" i různých "alternativních přístupů". Veškeré informace, které zde zveřejňujeme, Vám předkládáme především jako podněty k zamyšlení.

Upozornění: Veškeré informace na těchto stránkách jsou obecného charakteru. Nevyužívejte tento obsah či jakýkoliv jiný obsah na internetu ke stanovení diagnózy. Správnou diagnózu může vždy stanovit pouze odborný lékař. Neodkládejte návštěvu lékaře a řešte svůj zdravotní stav včas.

Máte dotaz? Zajímají Vás bližší informace o magnetoterapii?

Zavolejte nám na naši bezplatnou infolinku (+420) 800 810 800, nebo nám odešlete jednoduchý formulář pro rychlý dotaz a my se Vám ozveme. Rádi Vám s čímkoliv poradíme.

MÁM DOTAZ
Přečtěte si další články:
Chci poradit
Upozornění: Nevyužívejte obsah těchto webových stránek, nebo jakýkoliv jiný obsah na internetu ke stanovení diagnózy. Správnou diagnózu může vždy stanovit pouze odborný lékař. Neodkládejte návštěvu lékaře a řešte svůj zdravotní stav včas.
Kontraindikace pro použití magnetoterapie: elektronické lékařské zařízení, v období těhotenství, při krvácení. Více o kontraindikacích zde.
Čtěte návod na obsluhu před použitím.
Prodloužená záruka Snadná obsluha Český výrobek Prověřená kvalita Zákaznická podpora
Magnetoterapeutický prostředek Duo Forte je přístroj určený k léčbě nízkofrekvenčním magnetickým polem v domácím i klinickém prostředí. Duo Forte je aplikovatelný k léčbě v rámci fyzioterapie, také se zaměřením na konkrétní zdravotní obtíže.
Vše přímo od výrobce: nabízíme prodlouženou záruku, servis a bezplatnou zákaznickou podporu a péči.
© Magnetoterapie Renaissance® Bezplatná infolinka (+420) 800 810 800 E-mail: info@pulzni-magnetoterapie.cz
Limitovaná prázdninová nabídka: 3 aplikátory za cenu jednoho časově omezená nabídka od 18. 6. 2024 do 18. 7. 2024 nebo do vyprodání zásob Přejít k nabídce