Limitovaná prázdninová nabídka: 3 aplikátory za cenu jednoho časově omezená nabídka od 18. 6. 2024 do 18. 7. 2024 nebo do vyprodání zásob Přejít k nabídce

Detoxikace těžkých kovů

Velmi vysoké procento obyvatelstva trpí otravami těžkými kovy a v důsledku toho i alergiemi a zamořením střev kvasinkami kandida. Bez vyloučení těchto zrádných jedů je jakákoli další terapie jen stěží možná. Zvláště rtuť blokuje v nervových buňkách vylučování ostatních jedů z životního prostředí a brání přirozenému fungování vegetativního nervového systému. Existuje celá řada metod, které pomáhají těžké kovy z lidského organismu vyloučit. Řada jich však nedodrží to, co slibuje. Podstatou vylučování je podpora jater a ledvin, protože právě ony vykonávají hlavní práci. Ledvinové membrány opuchnou, když se dostanou do kontaktu se rtutí. Když játra rtuť vyloučí, dostane se přes žlučové cesty do tenkého střeva. Tam se váže na různé látky a je následně vstřebávána zpět a žilami dopravována opět do jater. Odsud se pak dostane opět do střeva a zase zpět do jater, takže vznikne jakýsi koloběh. Aby byl tento proces přerušen, jsou podávány vysoké dávky řasy chlorella pyrenoidosa. Je to řasa, která má schopnost absorbovat těžké kovy jako houba a váže je na sebe. Dokonce váže i olovo, nikl, kadmium, zlato, platinu a palladium, což jsou všechno kovy, které se používají ve stomatologii. Pokud člověk užívá řasu chlorellu, je přerušen koloběh neustálého vstřebávání těžkých kovů ve střevě. Proto při očistě bývají náhle naměřeny ve stolici vysoké dávky těžkých kovů. To lze prokázat analýzou stolice. Celý proces je dobré podpořit výplachy střeva – klystýry a příslušnými frekvencemi magnetoterapie.

V našich buňkách může číhat skrytá vnitřní otrava. Tažní ptáci, kteří na podzim odlétají ze střední Evropy do severní Afriky, často během letu v polovině cesty padají a zůstávají ležet na zemi mrtví. Po vyšetření pak bývá zjištěno, že je jejich organismus otráven herbicidy, fungicidy, pesticidy a podobnými látkami ze zemědělství, nebo také těžkými kovy. Tito ptáci odlétají s plnými tukovými buňkami, v nichž jsou tyto jedy dobře "uklizené". Tento tuk je však během letu spotřebován, jedy se uvolňují a poškozují nervový systém. Ptáci spadnou a zahynou. Berte tento příklad jako varování – začněte systematicky a pod kontrolou svoje tělo pročišťovat dřív, než bude příliš pozdě a objeví se nemoci a bolesti (vinou vnitřního znečištění) a rakovinné buňky. Usazeniny, kyseliny a kovy působí ještě dodatečně tím, že přímo zvou choroboplodné bakterie, viry a kvasinky do těla, protože nacházejí v takovém prostředí zvláště živnou půdu pro svou existenci.

Detoxikujte se pomalu! "Operace se zdařila, pacient zemřel!". Zde by to znamenalo: "Pročištění a hubnutí se zdařilo, ledviny a játra jsou zničeny!". Dopřejte si tedy čas: strusky, jedy a nadváha vznikaly po celá desetiletí, nemohou tedy zmizet během jednoho týdne. Nespěchejte příliš! Uvědomte si, že vaším cílem je cesta.

Hlavní dobou vnitřního čištění organismu a vylučování nepotřebných látek je doba mezi 4. hodinou ranní a 12. hodinou v poledne. Aby mělo tělo dostatek energie a kapacity k co možná nejlepšímu odkyselení a detoxikaci, měli byste v této době co nejméně jíst, aby se energie nespotřebovávala k trávení. V tomto čase byste měli pít velmi mnoho čisté vody, pokud možno bez obsahu minerálů a kyseliny uhličité nebo zředěných a zeleninových šťáv. Také byste mohli jíst čerstvé zralé a nepříliš sladké ovoce, které obsahuje hodně vody k vnitřnímu pročištění. Obsažené enzymy v ovoci podporují detoxikační pochody, stejně jako zásadité minerály. Zvláště účinné jsou v tomto procesu ananas, mango a papája. Doba mezi 12. hodinou polední a 20. hodinou večerní je optimální k příjmu potravy a jejímu trávení v žaludku a tenkém střevu. Maximum žlučové sekrece je mezi 14. a 15. hodinou, žaludek tráví v poledne lépe než večer. Trávící síla je sice dopoledne stejně dobrá jako v poledne, měla by však zůstat pro účely pročištění v rezervě. Pro celý proces je velmi prospěšná harmonizace pomocí co nejdelšího pobytu v nenarušené přírodě nebo také pravidelné aplikování pulzní magnetoterapie.

Zdroj textu: Kniha "Magnetoterapie, léčebná metoda 3. tisíciletí"

V této části našeho webu (rubrika "O magnetoterapii") Vám přinášíme komplexní informace o magnetoterapii, které jsou sesbírány především z veřejně dostupných zdrojů. Průběžně zde zveřejňujeme publikované odborné studie, zkušenosti odborníků a odborných pracovišť i domácích uživatelů. Najdete tu články na různá témata, která se týkají magnetoterapie, nebo s magnetoterapií úzce souvisí. Doplňujeme zde také zajímavosti a inspirace z oblasti zdraví.

Záměrně v této rubrice publikujeme informace, prezentované z hlediska "klasické medicíny", "celostního pohledu" i různých "alternativních přístupů". Veškeré informace, které zde zveřejňujeme, Vám předkládáme především jako podněty k zamyšlení.

Upozornění: Veškeré informace na těchto stránkách jsou obecného charakteru. Nevyužívejte tento obsah či jakýkoliv jiný obsah na internetu ke stanovení diagnózy. Správnou diagnózu může vždy stanovit pouze odborný lékař. Neodkládejte návštěvu lékaře a řešte svůj zdravotní stav včas.

Máte dotaz? Zajímají Vás bližší informace o magnetoterapii?

Zavolejte nám na naši bezplatnou infolinku (+420) 800 810 800, nebo nám odešlete jednoduchý formulář pro rychlý dotaz a my se Vám ozveme. Rádi Vám s čímkoliv poradíme.

MÁM DOTAZ
Přečtěte si další články:
Chci poradit
Upozornění: Nevyužívejte obsah těchto webových stránek, nebo jakýkoliv jiný obsah na internetu ke stanovení diagnózy. Správnou diagnózu může vždy stanovit pouze odborný lékař. Neodkládejte návštěvu lékaře a řešte svůj zdravotní stav včas.
Kontraindikace pro použití magnetoterapie: elektronické lékařské zařízení, v období těhotenství, při krvácení. Více o kontraindikacích zde.
Čtěte návod na obsluhu před použitím.
Prodloužená záruka Snadná obsluha Český výrobek Prověřená kvalita Zákaznická podpora
Magnetoterapeutický prostředek Duo Forte je přístroj určený k léčbě nízkofrekvenčním magnetickým polem v domácím i klinickém prostředí. Duo Forte je aplikovatelný k léčbě v rámci fyzioterapie, také se zaměřením na konkrétní zdravotní obtíže.
Vše přímo od výrobce: nabízíme prodlouženou záruku, servis a bezplatnou zákaznickou podporu a péči.
© Magnetoterapie Renaissance® Bezplatná infolinka (+420) 800 810 800 E-mail: info@pulzni-magnetoterapie.cz
Limitovaná prázdninová nabídka: 3 aplikátory za cenu jednoho časově omezená nabídka od 18. 6. 2024 do 18. 7. 2024 nebo do vyprodání zásob Přejít k nabídce