Limitovaná prázdninová nabídka: 3 aplikátory za cenu jednoho časově omezená nabídka od 18. 6. 2024 do 18. 7. 2024 nebo do vyprodání zásob Přejít k nabídce

Dostatek kyslíku je základem zdravého života

Pojivové tkáně jsou v lidském těle v důsledku špatného životního stylu ucpány tak mohutně, že okolí usazenin již nemůže opustit žádná látka. Výsledkem této situace je stále silnější překyselování s neustále bouřlivější reakcí v orgánech a tkáních, které od určité doby již nemohou plnit své původní úkoly. Jednotlivé buňky se vrací do své staré životní formy z primitivního dávnověku. Tato pradávná informace se v genech stále ještě vyskytuje a zapříčiňuje proces, při kterém již nezískáváme energii z vdechování kyslíku, nýbrž z kvasného procesu. Tak se začnou měnit vysoce rozvinuté buňky na buňky neustále se rozdělující – na buňky rakovinové. Pozitivní aerobní děje v těle (spalování, oxidace) využívající kyslík se začne měnit na degenerativní proces anaerobní, který probíhá při nedostatku kyslíku (kvašení, hnití). A to je začátek smutného konce. Dochází k rozvinutí kandidózy, k degeneraci tkání, ke vzniku zánětů, rakovině a nakonec i ke smrti.

Prodýchejte se ke zdraví

Už od malička byli někteří vychováváni k tomu, aby určité věci drželi za každou cenu pod pokličkou, přetvařovali se a leccos si raději nechávali jen pro sebe. Tímto v sobě potlačujeme své pocity, emoce, názory a často dokonce i vlastní přirozenost, jen abychom splnili nějaká nesmyslná pravidla, která někdo anonymně utváří a abychom příliš nevyčnívali z řady. Tak přestáváme být spontánní a potlačujeme v sobě svou přirozenost a individualitu. Každý, kdo ale v sobě udržuje nevyjádřené a nevědomé emoce, tak si dělá z vlastního těla skladiště této nevybité energie. Všechno, co jsme kdy skryli před ostatními i sami před sebou, zůstává v nás jako časovaná nálož. Nervový systém vše pečlivě zaznamenává a vzniklé vnitřní napětí vytváří bloky na našich energetických drahách. Celý život je o neustálém nabíjení a vybíjení energie, stejně jako dýchání (nádech a výdech) nese v sobě kladný a záporný náboj, které spolu tvoří dokonalou harmonii.

Moderní doba je ale příliš zrychlená. Dýcháme velice povrchně a nedostatečně odpočíváme. Tato energie vniká do těla, kde si ji neustále ukládáme. Její hromadění může časem způsobovat migrény, ztuhlosti svalů, žaludeční vředy, srdeční a gynekologické problémy, bolesti zad atd. Nahromaděnou energii nemáme čas zpracovat a napětí v nás stoupá. Málokdo se jí okamžitě zbaví sportem nebo jinou fyzickou aktivitou.

Dýchání je velmi důležitým klíčem k nastolení vnitřní harmonie a zklidnění mysli. Při nedostatečném nádechu nebo výdechu časem dochází k chronickému svalovému napětí a viditelnému ztuhnutí svalstva brady, krku, zad, břicha a pánevní oblasti. Toto napětí je důsledkem emocionálních konfliktů z naší minulosti, ale dechové cvičení dokáže tyto bloky zcela rozpustit. Na lidi, kteří je provádějí, mají zklidňující a přímo osvobozující dopad. Jakékoliv omezování přirozeného a plnohodnotného dýchání působí přímo devastačně na naše zdraví.

Zdroj textu: Kniha "Magnetoterapie, léčebná metoda 3. tisíciletí"

V této části našeho webu (rubrika "O magnetoterapii") Vám přinášíme komplexní informace o magnetoterapii, které jsou sesbírány především z veřejně dostupných zdrojů. Průběžně zde zveřejňujeme publikované odborné studie, zkušenosti odborníků a odborných pracovišť i domácích uživatelů. Najdete tu články na různá témata, která se týkají magnetoterapie, nebo s magnetoterapií úzce souvisí. Doplňujeme zde také zajímavosti a inspirace z oblasti zdraví.

Záměrně v této rubrice publikujeme informace, prezentované z hlediska "klasické medicíny", "celostního pohledu" i různých "alternativních přístupů". Veškeré informace, které zde zveřejňujeme, Vám předkládáme především jako podněty k zamyšlení.

Upozornění: Veškeré informace na těchto stránkách jsou obecného charakteru. Nevyužívejte tento obsah či jakýkoliv jiný obsah na internetu ke stanovení diagnózy. Správnou diagnózu může vždy stanovit pouze odborný lékař. Neodkládejte návštěvu lékaře a řešte svůj zdravotní stav včas.

Máte dotaz? Zajímají Vás bližší informace o magnetoterapii?

Zavolejte nám na naši bezplatnou infolinku (+420) 800 810 800, nebo nám odešlete jednoduchý formulář pro rychlý dotaz a my se Vám ozveme. Rádi Vám s čímkoliv poradíme.

MÁM DOTAZ
Přečtěte si další články:
Chci poradit
Upozornění: Nevyužívejte obsah těchto webových stránek, nebo jakýkoliv jiný obsah na internetu ke stanovení diagnózy. Správnou diagnózu může vždy stanovit pouze odborný lékař. Neodkládejte návštěvu lékaře a řešte svůj zdravotní stav včas.
Kontraindikace pro použití magnetoterapie: elektronické lékařské zařízení, v období těhotenství, při krvácení. Více o kontraindikacích zde.
Čtěte návod na obsluhu před použitím.
Prodloužená záruka Snadná obsluha Český výrobek Prověřená kvalita Zákaznická podpora
Magnetoterapeutický prostředek Duo Forte je přístroj určený k léčbě nízkofrekvenčním magnetickým polem v domácím i klinickém prostředí. Duo Forte je aplikovatelný k léčbě v rámci fyzioterapie, také se zaměřením na konkrétní zdravotní obtíže.
Vše přímo od výrobce: nabízíme prodlouženou záruku, servis a bezplatnou zákaznickou podporu a péči.
© Magnetoterapie Renaissance® Bezplatná infolinka (+420) 800 810 800 E-mail: info@pulzni-magnetoterapie.cz
Limitovaná prázdninová nabídka: 3 aplikátory za cenu jednoho časově omezená nabídka od 18. 6. 2024 do 18. 7. 2024 nebo do vyprodání zásob Přejít k nabídce