Limitovaná prázdninová nabídka: 3 aplikátory za cenu jednoho časově omezená nabídka od 18. 6. 2024 do 18. 7. 2024 nebo do vyprodání zásob Přejít k nabídce

Kontaminace těla těžkými kovy

Otravu těžkými kovy nám signalizuje přemnožení kvasinek v těle, které je v úzké souvislosti s touto otravou. Napadení kvasinkami je v téměř všech případech důsledkem otravy těžkými kovy. Jako zdroje otravy přicházejí v tomto případě v úvahu hlavně kovy používané ve stomatologii, především amalgám a palladium. Institut pro přírodní léčení zjistil v rámci jedné amalgámové studie, že 90 % pacientů trpělo napadením střev kvasinkami, které zmizely pouze v případě, když byly z organismu odstraněny těžké kovy. Kandida a jiné kvasinky jsou typickým důsledkem otrav těžkými kovy. Těžké kovy jsou vázány kvasinkami, a takové onemocnění je cestou, kterou organismus našel k vázání těžkých kovů, aby se nedostaly ve větším množství z pojivových tkání do mozku. Dejte ale pozor na předčasné ničení kvasinek. Prostředky proti plísním kvasinky sice zničí, ale těžké kovy se pak uvolní a následně putují do mozku nebo do páteře. Proto je většina zásahů proti kvasinkám z hlediska Dr. Klinghardta a Dr. Raue problematická a nesprávná. Nejdříve by se měly totiž odstranit z těla těžké kovy a potom pokud by to bylo ještě nutné, dostatečně ošetřit organizmus protikvasinkovými prostředky a nikoli naopak.

Téměř každý tumor, který dr Klinghardt vyšetřoval, obsahoval vyšší podíl rtuti než jeho okolí. Tumory mohou být velmi často řešením organismu, jak ukládat rtuť, aby se nedostala v přílišném množství do mozku. Rtuť v těle vyvolává závažné psychické změny. Mnozí lidé nemají žádné zjevné příznaky, ale začnou se měnit. Jsou jiní, než byli v době, kdy rtuť v mozku neměli. Pokud tedy chcete zjistit, kým skutečně jste, tak byste měli nejprve odstranit ze svého organismu rtuť. Budete se divit, kdo se najednou objeví! Většinou se "vyloupnou" mnohem láskyplnější, mírnější, příjemnější, inteligentnější lidé.

Rtuť a cín mají jako jediné těžké kovy schopnost imigrovat do autonomních nervových vláken a přitom ničí za sebou dopravní kanál. Proto jsou amalgámem otrávená nervová vlákna sice živá, ale ochromená. To se projevuje tím, že organismus často nereaguje na terapii, která by měla autonomnímu nervovému systému pomoci.

Zdroj textu: Kniha "Magnetoterapie, léčebná metoda 3. tisíciletí"

V této části našeho webu (rubrika "O magnetoterapii") Vám přinášíme komplexní informace o magnetoterapii, které jsou sesbírány především z veřejně dostupných zdrojů. Průběžně zde zveřejňujeme publikované odborné studie, zkušenosti odborníků a odborných pracovišť i domácích uživatelů. Najdete tu články na různá témata, která se týkají magnetoterapie, nebo s magnetoterapií úzce souvisí. Doplňujeme zde také zajímavosti a inspirace z oblasti zdraví.

Záměrně v této rubrice publikujeme informace, prezentované z hlediska "klasické medicíny", "celostního pohledu" i různých "alternativních přístupů". Veškeré informace, které zde zveřejňujeme, Vám předkládáme především jako podněty k zamyšlení.

Upozornění: Veškeré informace na těchto stránkách jsou obecného charakteru. Nevyužívejte tento obsah či jakýkoliv jiný obsah na internetu ke stanovení diagnózy. Správnou diagnózu může vždy stanovit pouze odborný lékař. Neodkládejte návštěvu lékaře a řešte svůj zdravotní stav včas.

Máte dotaz? Zajímají Vás bližší informace o magnetoterapii?

Zavolejte nám na naši bezplatnou infolinku (+420) 800 810 800, nebo nám odešlete jednoduchý formulář pro rychlý dotaz a my se Vám ozveme. Rádi Vám s čímkoliv poradíme.

MÁM DOTAZ
Přečtěte si další články:
Chci poradit
Upozornění: Nevyužívejte obsah těchto webových stránek, nebo jakýkoliv jiný obsah na internetu ke stanovení diagnózy. Správnou diagnózu může vždy stanovit pouze odborný lékař. Neodkládejte návštěvu lékaře a řešte svůj zdravotní stav včas.
Kontraindikace pro použití magnetoterapie: elektronické lékařské zařízení, v období těhotenství, při krvácení. Více o kontraindikacích zde.
Čtěte návod na obsluhu před použitím.
Prodloužená záruka Snadná obsluha Český výrobek Prověřená kvalita Zákaznická podpora
Magnetoterapeutický prostředek Duo Forte je přístroj určený k léčbě nízkofrekvenčním magnetickým polem v domácím i klinickém prostředí. Duo Forte je aplikovatelný k léčbě v rámci fyzioterapie, také se zaměřením na konkrétní zdravotní obtíže.
Vše přímo od výrobce: nabízíme prodlouženou záruku, servis a bezplatnou zákaznickou podporu a péči.
© Magnetoterapie Renaissance® Bezplatná infolinka (+420) 800 810 800 E-mail: info@pulzni-magnetoterapie.cz
Limitovaná prázdninová nabídka: 3 aplikátory za cenu jednoho časově omezená nabídka od 18. 6. 2024 do 18. 7. 2024 nebo do vyprodání zásob Přejít k nabídce