Limitovaná prázdninová nabídka: 3 aplikátory za cenu jednoho časově omezená nabídka od 18. 6. 2024 do 18. 7. 2024 nebo do vyprodání zásob Přejít k nabídce

Likvidace volných radikálů

Likvidace volných radikálů je jedním z logických vysvětlení všeobecné schopnosti vitamínu C v léčbě tolika rozličných onemocnění. Radikály jsou molekuly, které mají nespárované elektrony a vznikají při poškozování buněk, ale vznikají také při přirozených metabolických procesech. Řetězovou reakcí se přenáší na další buňky tak, že radikál ukradne chybějící elektron sousední molekule a ta zase své sousední molekule. Část radikálů unikne naší imunitě a právě to je jeden z důvodů stárnutí. Vitamín C v tomto procesu díky svým úžasným schopnostem funguje doslova jako elixír mládí. Plní roli donera (dárce elektronů), tím se část vitamínu C ale ztratí a proto je třeba ho pořád doplňovat. V patologických procesech produkce volných radikálů převýší likvidační schopnosti organizmu a spustí horečnatý proces. Může způsobit potlačení imunity a vyvolat degenerativní onemocnění a horečku. Tento stav můžeme zjednodušeně chápat jako stav zastavených oprav v těle. Volné radikály jsou klíčovou příčinou při stárnutí, rakovině, srdečních onemocněních a artritidě.

Vliv našeho životního prostředí a způsobu života organismu neumožňují dostatečnou regeneraci. Nejsme již schopni vyrovnat každodenní deficity ani kvalitně dobrou výživou, pohybem na čerstvém vzduchu nebo čistou pramenitou vodou. Tak se v tkáních orgánů ukládají jedy a odpady z látkové výměny, které po nějaké době vedou k poruchám příjmu živin (kyslík, energie, minerály, vitaminy, enzymy). Výsledkem jsou poruchy funkce přenosu informací prostřednictvím nervů, hormonů, lymfy, krve, energetických drah a tkáňových tekutin.

V důsledku toho začnou vznikat degenerativní choroby. Čím je choroba pokročilejší, tím menší by měly být nároky kladené na látkovou výměnu. Plné funkčnosti organismu můžeme opět dosáhnout jen z našeho stabilizovaného stavu. Základní ošetření je založeno na přísunu biologicky aktivních živin, které je látková výměna schopna i ve svém omezeném stavu zdolat. Současně musí být nasazena i cílená detoxikační opatření.

Civilizační choroby nelze příliš dobře ošetřovat s pomocí školské medicíny, která ve své podstatě bojuje hlavně s příznaky. Tělo je dále zatěžováno léky. Tyto nemoci ale mohou být léčeny jen tím, že vhodnými metodami odstraníme jedy, odpady a hleny, které se v těle nashromáždily, a to podle starodávných tradic, jak to činí přírodní medicína již po tisíce let na této planetě.

Jíme příliš mnoho a jedno přes druhé. Navíc jsou konzumované potraviny mnohdy kontaminovány. Trávicí a vylučovací orgány (žaludek, střeva, játra, ledviny, atd.) jsou přetěžovány. Jedy zůstávají v těle a stávají se příčinou otrav a toxemie. V důsledku toho dochází k chronickým chorobám – onemocnění kloubů, revmatismu, dně, vysokému krevnímu tlaku, k nemoci srdce a krevního oběhu, mykóze, alergii, oslabení imunitního systému, bolesti hlavy a údů, nachlazení a zažívacím potížím. Rada zní: "Dýchejte co nejvíce čistého vzduchu v přírodě, pijte co nejčistší vodu, dbejte na vyváženou stravu a harmonizujte se pomocí pulzní magnetoterapie.".

Zdroj textu: Kniha "Magnetoterapie, léčebná metoda 3. tisíciletí"

V této části našeho webu (rubrika "O magnetoterapii") Vám přinášíme komplexní informace o magnetoterapii, které jsou sesbírány především z veřejně dostupných zdrojů. Průběžně zde zveřejňujeme publikované odborné studie, zkušenosti odborníků a odborných pracovišť i domácích uživatelů. Najdete tu články na různá témata, která se týkají magnetoterapie, nebo s magnetoterapií úzce souvisí. Doplňujeme zde také zajímavosti a inspirace z oblasti zdraví.

Záměrně v této rubrice publikujeme informace, prezentované z hlediska "klasické medicíny", "celostního pohledu" i různých "alternativních přístupů". Veškeré informace, které zde zveřejňujeme, Vám předkládáme především jako podněty k zamyšlení.

Upozornění: Veškeré informace na těchto stránkách jsou obecného charakteru. Nevyužívejte tento obsah či jakýkoliv jiný obsah na internetu ke stanovení diagnózy. Správnou diagnózu může vždy stanovit pouze odborný lékař. Neodkládejte návštěvu lékaře a řešte svůj zdravotní stav včas.

Máte dotaz? Zajímají Vás bližší informace o magnetoterapii?

Zavolejte nám na naši bezplatnou infolinku (+420) 800 810 800, nebo nám odešlete jednoduchý formulář pro rychlý dotaz a my se Vám ozveme. Rádi Vám s čímkoliv poradíme.

MÁM DOTAZ
Přečtěte si další články:
Chci poradit
Upozornění: Nevyužívejte obsah těchto webových stránek, nebo jakýkoliv jiný obsah na internetu ke stanovení diagnózy. Správnou diagnózu může vždy stanovit pouze odborný lékař. Neodkládejte návštěvu lékaře a řešte svůj zdravotní stav včas.
Kontraindikace pro použití magnetoterapie: elektronické lékařské zařízení, v období těhotenství, při krvácení. Více o kontraindikacích zde.
Čtěte návod na obsluhu před použitím.
Prodloužená záruka Snadná obsluha Český výrobek Prověřená kvalita Zákaznická podpora
Magnetoterapeutický prostředek Duo Forte je přístroj určený k léčbě nízkofrekvenčním magnetickým polem v domácím i klinickém prostředí. Duo Forte je aplikovatelný k léčbě v rámci fyzioterapie, také se zaměřením na konkrétní zdravotní obtíže.
Vše přímo od výrobce: nabízíme prodlouženou záruku, servis a bezplatnou zákaznickou podporu a péči.
© Magnetoterapie Renaissance® Bezplatná infolinka (+420) 800 810 800 E-mail: info@pulzni-magnetoterapie.cz
Limitovaná prázdninová nabídka: 3 aplikátory za cenu jednoho časově omezená nabídka od 18. 6. 2024 do 18. 7. 2024 nebo do vyprodání zásob Přejít k nabídce