Limitovaná prázdninová nabídka: 3 aplikátory za cenu jednoho časově omezená nabídka od 18. 6. 2024 do 18. 7. 2024 nebo do vyprodání zásob Přejít k nabídce

Magnetoterapie – cesta ke zdraví pro 3. tisíciletí

Pulzní magnetoterapie je léty prověřená a účinná léčebná metoda, kterou uznává jak alternativní, tak i klasická medicína. Často je nazývána jako terapie třetího tisíciletí. Používá se úspěšně na profesionálních klinikách i špičkových zdravotnických zařízeních. Díky mnohaletým zkušenostem s jejím velkým přínosem pro celkové ozdravné procesy a také díky její naprosté bezpečnosti a jednoduché obsluze ji lze používat i v domácím prostředí. Magnetoterapii mohou sami bez problémů používat nejen děti, ale i senioři v pokročilém věku. Celá řada zvěrolékařů ji také používá při léčbě našich "domácích zvířecích mazlíčků". Úspěšně také pomáhá vyléčit nemocné šlachy, nohy a kopyta dostihových koní a prodlužuje tak jejich sportovní kariéru a zároveň zachraňuje majitelům koní jejich veliké investice.

Velmi dlouhá řada sportovců využívá regenerační a léčivé vlastnosti této terapie z těchto důvodů:

Vzhledem ke svým bezpečným a pozitivním účinkům: regeneračním, protizánětlivým, detoxikačním, hojivým, vazodilatačním (prokrvujícím), myorelaxačním (uvolňujícím), harmonizačním a stimulačním, působí magnetoterapie blahodárně a podpůrně prakticky při všech diagnózách a onemocněních:

Artróza kolene a dalších kloubů
Arytmie
Artritida
Angína pectoris
Astma
Atopický ekzém
Bechtěrevova nemoc
Bércové vředy
Bolesti zad a páteře
Bronchitída
Celulitida
Crohnova nemoc
Degenerativní onemocnění
Detoxikace
Dětská mozková obrna
Diabetes – cukrovka
Dna
Glaukom
Gynekologické obtíže
Hemeroidy
Imunita – posílení
Ischias
Klíšťová encefalitida
Karpální tunel
Krční páteř – blokace
Křečové žíly
Lehká mozková disfunkce
Lupénka
Lymská borelióza
Meniérův syndrom
Migrény
Mononukleóza
Mozková příhoda
Nespavost
Otoky
Onemocnění žil a tepen
Osteoporóza
Ostruhy
Potíže s prostatou
Pálení žáhy
Paradentóza
Parkinsonova nemoc
Pásový opar
Pooperační péče
Páteř – výrustky
Plicní onemocnění
Popáleniny
Poranění končetin
Periferní nervy
Pomočování
Revmatoidní artritida
Roztroušená skleróza
Tenisový loket
Tinnitus
Tuberkulóza plic
Úrazy
Vysoký tlak
Ústřel (houser)
Uvolnění svalů
Výhřez ploténky
Zánět jater
Zácpa
Zánět dělohy
Zánět ledvin
Zánět močových cest
Zánět slinivky
Zánět středního ucha
Zlomeniny
Žaludeční vředy

Účinky pulzní magnetoterapie jsou zkoumány více jak 50 let nejrůznějšími výzkumnými týmy po celém světě. Tisíce lékařských studií z celého věta přesvědčivě potvrdily velké pozitivní účinky této terapie u celé řady nemocí a diagnóz a to bez vedlejších negativních projevů. Pokrokoví lékaři a léčitelé obeznámení s jejími ozdravnými účinky doporučují používat podpůrně tuto terapii od cukrovky, artrózy či problémů s prostatou, přes nejrůznější zánětlivé stavy až po psychické problémy a Parkinsonovu chorobu.

Zdroj textu: Kniha "Magnetoterapie, léčebná metoda 3. tisíciletí"

V této části našeho webu (rubrika "O magnetoterapii") Vám přinášíme komplexní informace o magnetoterapii, které jsou sesbírány především z veřejně dostupných zdrojů. Průběžně zde zveřejňujeme publikované odborné studie, zkušenosti odborníků a odborných pracovišť i domácích uživatelů. Najdete tu články na různá témata, která se týkají magnetoterapie, nebo s magnetoterapií úzce souvisí. Doplňujeme zde také zajímavosti a inspirace z oblasti zdraví.

Záměrně v této rubrice publikujeme informace, prezentované z hlediska "klasické medicíny", "celostního pohledu" i různých "alternativních přístupů". Veškeré informace, které zde zveřejňujeme, Vám předkládáme především jako podněty k zamyšlení.

Upozornění: Veškeré informace na těchto stránkách jsou obecného charakteru. Nevyužívejte tento obsah či jakýkoliv jiný obsah na internetu ke stanovení diagnózy. Správnou diagnózu může vždy stanovit pouze odborný lékař. Neodkládejte návštěvu lékaře a řešte svůj zdravotní stav včas.

Máte dotaz? Zajímají Vás bližší informace o magnetoterapii?

Zavolejte nám na naši bezplatnou infolinku (+420) 800 810 800, nebo nám odešlete jednoduchý formulář pro rychlý dotaz a my se Vám ozveme. Rádi Vám s čímkoliv poradíme.

MÁM DOTAZ
Přečtěte si další články:
Chci poradit
Upozornění: Nevyužívejte obsah těchto webových stránek, nebo jakýkoliv jiný obsah na internetu ke stanovení diagnózy. Správnou diagnózu může vždy stanovit pouze odborný lékař. Neodkládejte návštěvu lékaře a řešte svůj zdravotní stav včas.
Kontraindikace pro použití magnetoterapie: elektronické lékařské zařízení, v období těhotenství, při krvácení. Více o kontraindikacích zde.
Čtěte návod na obsluhu před použitím.
Prodloužená záruka Snadná obsluha Český výrobek Prověřená kvalita Zákaznická podpora
Magnetoterapeutický prostředek Duo Forte je přístroj určený k léčbě nízkofrekvenčním magnetickým polem v domácím i klinickém prostředí. Duo Forte je aplikovatelný k léčbě v rámci fyzioterapie, také se zaměřením na konkrétní zdravotní obtíže.
Vše přímo od výrobce: nabízíme prodlouženou záruku, servis a bezplatnou zákaznickou podporu a péči.
© Magnetoterapie Renaissance® Bezplatná infolinka (+420) 800 810 800 E-mail: info@pulzni-magnetoterapie.cz
Limitovaná prázdninová nabídka: 3 aplikátory za cenu jednoho časově omezená nabídka od 18. 6. 2024 do 18. 7. 2024 nebo do vyprodání zásob Přejít k nabídce