Limitovaná prázdninová nabídka: 3 aplikátory za cenu jednoho časově omezená nabídka od 18. 6. 2024 do 18. 7. 2024 nebo do vyprodání zásob Přejít k nabídce

Oslabování přirozené imunity

Přílišné množství jídla v nevhodných kombinacích způsobuje hnilobu a kvašení ve střevech a zatěžuje organismus, zvláště v případě, kdy jsou potraviny navíc podřadné a neobsahují žádné živiny a místo toho jsou plné nebiologických vibrací, například od mikrovlnných trub.

Ošetření hormony je matoucí pro choulostivou rovnováhu hospodaření organismu s hormony. Výhody jsou více než pochybné. Raději pročistěte svůj organismus, pak bude všechno v těle probíhat bez poruch a přirozeně. Antibiotika a ostatní závažné chemoterapie mají mnohdy fatální následky a vedlejší účinky. Zlozvyk některých "lékařů", užívat při každém onemocnění antibiotika, má za následek skutečnost, že mnozí lidé mají extrémně porušenou střevní flóru, protože tyto preparáty ničí veškeré zárodky tedy i ty potřebné a symbiotizující. Imunitní systém mnohdy také oslabuje vliv očkování.

Elektrosmog, mikrovlny vysílačů a trub, radioaktivita. To všechno jsou energie a informace, s nimiž si lidský organismus neumí moc poradit, a které mu škodí. Zvlášť škodlivý je pro člověka také střídavý proud.

Otravy těžkými kovy a snižování imunity způsobují látky ze zubních výplní (amalgám, palladium), ale také rozptýlené částice kovů ve vzduchu a kontaminovaná výživa (kadmium, olovo, měď apod.). Nežádoucí jsou též jedy z životního prostředí jako ochranné prostředky na dřevo, formaldehyd, benzol, ad., které způsobují značné škody na našem zdraví, protože se jedná o organické sloučeniny, které člověk z části nepozorovaně vdechuje. Tyto látky jsou zvlášť škodlivé pro nervový systém.

Výživa chudá na živiny, kontaminovaná pitná voda, nekvalitní strava a průmyslově zpracované potraviny přispívají také značně k oslabení imunitního systému.

Dalším důležitým nepříznivým faktorem potlačujícím imunitu je nepřirozený způsob života s přílišnou stimulací nervů a žláz. Musíme vycházet z toho, že náš imunitní systém je nejsilnější v přirozených životních podmínkách. Pobyt v přírodě, na čerstvém vzduchu, na slunci, nejlépe u moře, v horách, u řek a v lese imunitu zvláště posilují. Co však děláme my? Nezřídka se zavíráme na celé dny a týdny do železobetonových budov s nedostatečným a deformovaným magnetickým polem. Přírodní energie a magnetizmus jsou pro náš imunitní systém nejdůležitější potravou. Řešením je zvýšení doby pobytu v přírodě a používání pulzní magnetoterapie v místech s nedostatečným magnetickým polem.

Napadení střeva bakterií Candida albicans a jinými střevními parazity situaci zostřuje a objevuje se u většiny osob s oslabeným imunitním systémem. Povšimněte si v této souvislosti, že zamoření střeva je zpravidla spojeno s otravou těžkými kovy a zakyselením organizmu.

Imunitu snižuje samozřejmě také duševní, mentální a citová nerovnováha. U lidí se zvláště slabým imunitním systémem bývá pravidlem neustálé zvýšené zneužívání drog (jedná se o nikotin, kofein, alkohol, léky, apod.) Jejich pravidelná konzumace neustále potlačuje celý imunitní systém.

Zdroj textu: Kniha "Magnetoterapie, léčebná metoda 3. tisíciletí"

V této části našeho webu (rubrika "O magnetoterapii") Vám přinášíme komplexní informace o magnetoterapii, které jsou sesbírány především z veřejně dostupných zdrojů. Průběžně zde zveřejňujeme publikované odborné studie, zkušenosti odborníků a odborných pracovišť i domácích uživatelů. Najdete tu články na různá témata, která se týkají magnetoterapie, nebo s magnetoterapií úzce souvisí. Doplňujeme zde také zajímavosti a inspirace z oblasti zdraví.

Záměrně v této rubrice publikujeme informace, prezentované z hlediska "klasické medicíny", "celostního pohledu" i různých "alternativních přístupů". Veškeré informace, které zde zveřejňujeme, Vám předkládáme především jako podněty k zamyšlení.

Upozornění: Veškeré informace na těchto stránkách jsou obecného charakteru. Nevyužívejte tento obsah či jakýkoliv jiný obsah na internetu ke stanovení diagnózy. Správnou diagnózu může vždy stanovit pouze odborný lékař. Neodkládejte návštěvu lékaře a řešte svůj zdravotní stav včas.

Máte dotaz? Zajímají Vás bližší informace o magnetoterapii?

Zavolejte nám na naši bezplatnou infolinku (+420) 800 810 800, nebo nám odešlete jednoduchý formulář pro rychlý dotaz a my se Vám ozveme. Rádi Vám s čímkoliv poradíme.

MÁM DOTAZ
Přečtěte si další články:
Chci poradit
Upozornění: Nevyužívejte obsah těchto webových stránek, nebo jakýkoliv jiný obsah na internetu ke stanovení diagnózy. Správnou diagnózu může vždy stanovit pouze odborný lékař. Neodkládejte návštěvu lékaře a řešte svůj zdravotní stav včas.
Kontraindikace pro použití magnetoterapie: elektronické lékařské zařízení, v období těhotenství, při krvácení. Více o kontraindikacích zde.
Čtěte návod na obsluhu před použitím.
Prodloužená záruka Snadná obsluha Český výrobek Prověřená kvalita Zákaznická podpora
Magnetoterapeutický prostředek Duo Forte je přístroj určený k léčbě nízkofrekvenčním magnetickým polem v domácím i klinickém prostředí. Duo Forte je aplikovatelný k léčbě v rámci fyzioterapie, také se zaměřením na konkrétní zdravotní obtíže.
Vše přímo od výrobce: nabízíme prodlouženou záruku, servis a bezplatnou zákaznickou podporu a péči.
© Magnetoterapie Renaissance® Bezplatná infolinka (+420) 800 810 800 E-mail: info@pulzni-magnetoterapie.cz
Limitovaná prázdninová nabídka: 3 aplikátory za cenu jednoho časově omezená nabídka od 18. 6. 2024 do 18. 7. 2024 nebo do vyprodání zásob Přejít k nabídce