Limitovaná prázdninová nabídka: 3 aplikátory za cenu jednoho časově omezená nabídka od 18. 6. 2024 do 18. 7. 2024 nebo do vyprodání zásob Přejít k nabídce

Podporujte svou přirozenou homeostázu

Již v dávné minulosti byly nádory, vyrážky, výrůstky a ekzémy považovány za vnější projevy vnitřních potíží. Jakmile se nemoc vytěsnila ze skrytých zákoutí těla, tak se přistupovalo k potlačování těchto vnějších projevů. Prostřednictvím různých sprejů a roztoků se působilo na tyto nepříjemné projevy v místě postižení, ale už se nebral v úvahu organismus jako celek a to, že tyto projevy jsou projevem mnohem závažnější nerovnováhy. Naše moudré tělo reaguje na útočící nemoci tak, že je vytlačí do pro něj nejbezpečnější části a tou je kůže. Tímto ochraňuje naše životně důležité orgány, játra, srdce, plíce, ledviny. Proto je nemoudré potlačovat kožní projevy a zatlačovat je zase zpět do těla. Úleva, která přijde, je jen krátkodobá a skutečný problém si pak hýčkáme uvnitř.

Zakladatel homeopatie Samuel Hahnemann tento fakt potvrdil a řekl, že pro organismus potlačení projevů nemoci může být velmi škodlivé, dokonce může mít i fatální následky. Každá nemoc je ve své podstatě snaha organizmu zharmonizovat se ve všech svých tělesných funkcích. Proto potlačování přirozených očistných procesů v těle není moudré a dokonce je velmi nebezpečné. Jednou z metod, která přirozeným způsobem přispívá tomuto neustálému úsilí našeho těla o rovnováhu a harmonii a o neustálé zbavovaní se zplodin metabolismu a všech patogenních a cizorodých látek je i magnetoterapie.

Magnetoterapie obecně harmonizuje všechny životní pochody a po její aplikaci dochází k přirozené nápravě patologických projevů. Při této léčebné metodě, která je založena čistě na přírodních zákonech, dochází nejen k působení na povrchové struktury, ale také k nápravě tělesných funkcí vnitřních orgánů. Tato detoxikační metoda nezatlačuje nemoc zpět hluboko do organizmu, ani nezpůsobuje návrat nemoci v jiné, závažnější formě, ale neinvazně a šetrně pomáhá řešit váš zdravotní stav. Při magnetoterapii nevystavujeme tělo nepříjemným a "drastickým" léčebným metodám, ale působíme na tělo přirozeným přírodním způsobem. Magnetoterapie patří do velké rodiny přírodních metod, jako je akupunktura, akupresura, homeopatie, ajurvéda a další, které ctí přírodní a vesmírné zákonitosti. Magnetoterapie synergicky zvyšuje účinnost ostatních přírodních metod a je i vhodným doplňkem u metod komerčních.

Stabilita a přírodní rovnováha našeho vnitřního prostředí je proces, který se nazývá homeostáza. Tkáňové buňky obklopuje buněčná tekutina, která jim umožňuje plnit jejich životní funkce. Všechny buňky jsou ponořeny v této tekutině a ta jim zabezpečuje jejich výživu a odvádí odpadní látky. Homeostáza je proces, který zajišťuje udržování rovnováhy ve stále se měnících podmínkách v organizmu. Zabezpečuje neustálý návrat k normálním a co nejoptimálnějším funkcím těla a ovlivňuje systém, který zrovna není v rovnováze. Pomáhá udržovat tělesnou teplotu, pH krve, koncentraci iontů, acidobazickou rovnováhu tělních tekutin, maximální hranici odpadních metabolitů v krvi, a řídí mnohé další děje v těle. Homeostáza je základní a nezbytnou podmínkou zachování života. Proto je tak důležité maximálně podporovat její plynulý a bezchybný chod. Tento veledůležitý projev našeho těla můžeme podpořit pozitivním myšlením, pitím kvalitní vody, příjmem dostatku minerálů, enzymů, slunečního svitu, kyslíku a také expozicí nedeformovaného magnetického pole a to přirozeného nebo dodávaného pomocí magnetoterapie.

Je paradoxní, že magnetoterapie, která vykazuje jednu z nejvyšších statistických měr úspěšnosti, 76 až 98%, má minimální rizikovost a má velmi nízkou nákladovost, je často až terapeutickou metodou poslední volby, když už ostatní léčebné metody selhaly. Je to zřejmě způsobeno tím, že komerční využití této terapie trvá zatím krátkou dobu a důkladná osvěta populace zatím neproběhla, vzhledem k velké konkurenci jiných komerčních léčebných metod, které mají větší ziskovost a podporu farmaceutického průmyslu. Velkou předností této terapie je faktická neexistence nežádoucích účinků, nelze se jí předávkovat, protože jen doplňuje přirozené magnetické pole Země, jehož intenzita v přírodě neustále klesá, zejména v městských aglomeracích (železobetonových džunglích, uměle vytvořených geopatogenních zónách). Magnetoterapie ladí frekvence jednotlivých orgánů, čímž stimuluje přirozenou homeostázu těla a aktivuje náš imunitní systém. Tuto léčbu mohou navíc absolvovat i lidé, kteří mají v těle kovové implantáty (protézy či endoprotézy). Z léčby nejsou vyřazeni ani ti, kteří absolvovali operaci bypasu nebo jsou ve stavu po odeznění infarktu myokardu. Lidé s kardiostimulátorem se sice pulzní magnetoterapií léčit přímo nemohou, ale mohou podpůrnou sílu magnetického pole získat pomocí magnetizované vody a potravin, a tak mohou přispět ke zlepšení svého zdravotního stavu. Magnetoterapie působí i v neviditelných, jemnohmotných úrovních. Pomáhá otevírat a harmonizovat naše energetická centra a odstraňovat fantomové bolesti po amputaci končetin či vyjmutí žlučníku.

Pokud hovoříme o kontraindikacích této metody, tak je třeba zmínit krvácivé stavy, vysoké horečky, právě probíhající chemoterapii a radioterapii, neléčenou štítnou žlázu a preventivně i graviditu. Naopak velmi příjemnou vlastností magnetoterapie je, že bez jakéhokoliv omezení proniká a beze změn intenzity magnetických pulzů oblečením a všemi materiály, které se běžně používají ve zdravotnictví (sádra, obvazy, dlahy, vata, elastika).

Také ve veterinárním lékařství dosahuje magnetoterapie pozoruhodných výsledků. Počet aplikací pro příznivý efekt je v ní nižší než u humánní medicíny a přitom úspěšnost je ještě větší. Mnozí domácí mazlíčci či dostihoví koně, kteří byli takto léčeni, se spolehlivě uzdravili a navíc za kratší dobu.

Zdroj textu: Kniha "Magnetoterapie, léčebná metoda 3. tisíciletí"

V této části našeho webu (rubrika "O magnetoterapii") Vám přinášíme komplexní informace o magnetoterapii, které jsou sesbírány především z veřejně dostupných zdrojů. Průběžně zde zveřejňujeme publikované odborné studie, zkušenosti odborníků a odborných pracovišť i domácích uživatelů. Najdete tu články na různá témata, která se týkají magnetoterapie, nebo s magnetoterapií úzce souvisí. Doplňujeme zde také zajímavosti a inspirace z oblasti zdraví.

Záměrně v této rubrice publikujeme informace, prezentované z hlediska "klasické medicíny", "celostního pohledu" i různých "alternativních přístupů". Veškeré informace, které zde zveřejňujeme, Vám předkládáme především jako podněty k zamyšlení.

Upozornění: Veškeré informace na těchto stránkách jsou obecného charakteru. Nevyužívejte tento obsah či jakýkoliv jiný obsah na internetu ke stanovení diagnózy. Správnou diagnózu může vždy stanovit pouze odborný lékař. Neodkládejte návštěvu lékaře a řešte svůj zdravotní stav včas.

Máte dotaz? Zajímají Vás bližší informace o magnetoterapii?

Zavolejte nám na naši bezplatnou infolinku (+420) 800 810 800, nebo nám odešlete jednoduchý formulář pro rychlý dotaz a my se Vám ozveme. Rádi Vám s čímkoliv poradíme.

MÁM DOTAZ
Přečtěte si další články:
Chci poradit
Upozornění: Nevyužívejte obsah těchto webových stránek, nebo jakýkoliv jiný obsah na internetu ke stanovení diagnózy. Správnou diagnózu může vždy stanovit pouze odborný lékař. Neodkládejte návštěvu lékaře a řešte svůj zdravotní stav včas.
Kontraindikace pro použití magnetoterapie: elektronické lékařské zařízení, v období těhotenství, při krvácení. Více o kontraindikacích zde.
Čtěte návod na obsluhu před použitím.
Prodloužená záruka Snadná obsluha Český výrobek Prověřená kvalita Zákaznická podpora
Magnetoterapeutický prostředek Duo Forte je přístroj určený k léčbě nízkofrekvenčním magnetickým polem v domácím i klinickém prostředí. Duo Forte je aplikovatelný k léčbě v rámci fyzioterapie, také se zaměřením na konkrétní zdravotní obtíže.
Vše přímo od výrobce: nabízíme prodlouženou záruku, servis a bezplatnou zákaznickou podporu a péči.
© Magnetoterapie Renaissance® Bezplatná infolinka (+420) 800 810 800 E-mail: info@pulzni-magnetoterapie.cz
Limitovaná prázdninová nabídka: 3 aplikátory za cenu jednoho časově omezená nabídka od 18. 6. 2024 do 18. 7. 2024 nebo do vyprodání zásob Přejít k nabídce