Limitovaná prázdninová nabídka: 3 aplikátory za cenu jednoho časově omezená nabídka od 18. 6. 2024 do 18. 7. 2024 nebo do vyprodání zásob Přejít k nabídce

Přejídání a půst

Co se děje, pokud se přejídáme?

Pokud se přejídáme, tak náš organismus již není schopen vylučovat všechno, co již nepotřebuje. V těle se ukládají látky, které dlouhodobě nepotřebujeme. Jde o látky, které brání jeho správnému fungování a působí v těle jako jed. Označujeme je jako odpadní metabolity či hlen a pokud je takovými látkami zatížena i krev, hovoříme o celkové toxemii.

Organismus zatížený odpady, zahleněním, otravou a překyselením samozřejmě brání normálnímu a zdravému fungování těla. Organismu se sice částečně podaří tyto jedy na jistou dobu na určitých místech uzavřít, takže přechodně neškodí (v naději, že člověk po nějaké době změní své stravovací návyky, aby tyto jedy mohly být opět uvolněny a vyloučeny).

Ukládání nežádoucích látek v organismu je jednou ze závažných příčin většiny onemocnění a je průvodním jevem procesu stárnutí. Bohužel většinou lékaři tyto souvislosti podceňují a nechtějí vidět jejich závažnou důležitost a svou léčbu staví na úplně jiných základech. Když je lékař přímo dotázán na tuto problematiku, tak samozřejmě připustí, že usazeniny v těle existují, dokonce jednotlivé usazeniny pojmenuje různými lékařskými výrazy, ale zřejmě už nebude doporučovat pročišťovací kúru, která by pomohla usazeniny ve vašich tepnách, buňkách a tkáních opět odstranit.

Nežádoucí škodlivé látky je možno ředit v těle vodou, ale tím dochází k ukládání vody ve tkáních a k otokům. Škodlivé působení usazenin a metabolitů se tím sice zmírní, tělesná hmotnost nemocného však stoupne do nežádoucích výšin!

Půst jako chirurgický skalpel

Půst bývá přirovnáván k chirurgickému skalpelu, poradí si s jedy všeho druhu. Je jen třeba, abychom pátrali sami v sobě po tom, co je špatně, a potom správným způsobem půst nasměrovali. Tělo má schopnost se neustále obnovovat a udělá to hned, jakmile k tomu dostane příležitost. Jestliže vás ovládají jakékoliv nezdravé návyky a závislosti, tak jediné, co potřebujeme k uzdravení a dosažení opět harmonie v těle, je silné odhodlání a vážně míněné rozhodnutí. Pokud kouříte a jste závislí na nikotinu, nedovolte, aby vás odradil od kroku, který povede ke zlepšení vašeho zdraví. Během půstu omezte kouření na co nejmenší možnou míru. Optimální průběh procesu detoxikace můžete podpořit též pulzním magnetickým polem, které zintenzivňuje a urychluje metabolické procesy o 1/3.

Zdroj textu: Kniha "Magnetoterapie, léčebná metoda 3. tisíciletí"

Můžete si přečíst také článek Detoxikace a magnetoterapie

V této části našeho webu (rubrika "O magnetoterapii") Vám přinášíme komplexní informace o magnetoterapii, které jsou sesbírány především z veřejně dostupných zdrojů. Průběžně zde zveřejňujeme publikované odborné studie, zkušenosti odborníků a odborných pracovišť i domácích uživatelů. Najdete tu články na různá témata, která se týkají magnetoterapie, nebo s magnetoterapií úzce souvisí. Doplňujeme zde také zajímavosti a inspirace z oblasti zdraví.

Záměrně v této rubrice publikujeme informace, prezentované z hlediska "klasické medicíny", "celostního pohledu" i různých "alternativních přístupů". Veškeré informace, které zde zveřejňujeme, Vám předkládáme především jako podněty k zamyšlení.

Upozornění: Veškeré informace na těchto stránkách jsou obecného charakteru. Nevyužívejte tento obsah či jakýkoliv jiný obsah na internetu ke stanovení diagnózy. Správnou diagnózu může vždy stanovit pouze odborný lékař. Neodkládejte návštěvu lékaře a řešte svůj zdravotní stav včas.

Máte dotaz? Zajímají Vás bližší informace o magnetoterapii?

Zavolejte nám na naši bezplatnou infolinku (+420) 800 810 800, nebo nám odešlete jednoduchý formulář pro rychlý dotaz a my se Vám ozveme. Rádi Vám s čímkoliv poradíme.

MÁM DOTAZ
Přečtěte si další články:
Chci poradit
Upozornění: Nevyužívejte obsah těchto webových stránek, nebo jakýkoliv jiný obsah na internetu ke stanovení diagnózy. Správnou diagnózu může vždy stanovit pouze odborný lékař. Neodkládejte návštěvu lékaře a řešte svůj zdravotní stav včas.
Kontraindikace pro použití magnetoterapie: elektronické lékařské zařízení, v období těhotenství, při krvácení. Více o kontraindikacích zde.
Čtěte návod na obsluhu před použitím.
Prodloužená záruka Snadná obsluha Český výrobek Prověřená kvalita Zákaznická podpora
Magnetoterapeutický prostředek Duo Forte je přístroj určený k léčbě nízkofrekvenčním magnetickým polem v domácím i klinickém prostředí. Duo Forte je aplikovatelný k léčbě v rámci fyzioterapie, také se zaměřením na konkrétní zdravotní obtíže.
Vše přímo od výrobce: nabízíme prodlouženou záruku, servis a bezplatnou zákaznickou podporu a péči.
© Magnetoterapie Renaissance® Bezplatná infolinka (+420) 800 810 800 E-mail: info@pulzni-magnetoterapie.cz
Limitovaná prázdninová nabídka: 3 aplikátory za cenu jednoho časově omezená nabídka od 18. 6. 2024 do 18. 7. 2024 nebo do vyprodání zásob Přejít k nabídce