Upravená magnetizovaná voda a magnetizované potraviny

Magnetizace dává vodě zcela zvláštní a biologicky významné vlastnosti. Voda se stává měkčí (snižuje se povrchové a vnitřní napětí) a mění se i její chuťové vlastnosti. Doporučujeme dobu expozice 15 minut až 4 hodiny. Magnetizaci tekutin urychlí a efekty prodlouží, pokud se tekutina uvede do varu a nechá se v magnetickém poli vychladnout. Tento postup je nejvhodnější při přípravě čajů, zejména z bylin. Magnetizovat lze i jídlo a hlavně ovoce s vysokým obsahem vody.

Většinou se léčebně používá magnetizace vody severním pólem. Experimenty prokázaly větší odolnost organismu proti infekci, regulační účinky na trávící trakt, protiaterosklerotické efekty, zklidňující účinky na nervový systém.

Přístroje řady Renaissance umožňují velmi jednoduše přípravu magnetizované vody v domácnosti, například vložením lahve s vodou do kruhového aplikátoru CAVO a nebo postavením na libovolný aplikátor. Tato voda má velmi dobré detoxikační účinky a celkově napomáhá k udržení a zlepšení kvality látkové výměny.

Magnetizovaná voda
Magnetizované potraviny
Máte zájem o vlastní magnetoterapeutický přístroj?
Již za několik hodin můžete mít magnetoterapeutický přístroj kdekoliv, kde ho potřebujete a začít s léčbou či regenerací
Přečtěte si další články:
Chci poradit
Vše přímo od výrobce: splňujeme veškeré normy pro zdravotnické prostředky, nabízíme prodlouženou záruku, servis a zákaznickou podporu a péči.
Magnetoterapeutické přístroje Renaissance
© Magnetoterapie Renaissance® Bezplatná infolinka 800 810 800 E-mail: info@pulzni-magnetoterapie.cz