Limitovaná prázdninová nabídka: 3 aplikátory za cenu jednoho časově omezená nabídka od 18. 6. 2024 do 18. 7. 2024 nebo do vyprodání zásob Přejít k nabídce

Zmagnetizovaná voda

Lidské tělo je tvořeno více jak 70 % z vody, která umožňuje, aby v něm probíhaly všechny metabolické pochody, účinný přenos látek, průběžná detoxikace těla, tedy odstraňování zplodin a všech odpadních látek, které vznikají v procesu látkové přeměny. Veškerá voda obsažená v našem těle se vymění za patnáct dní, a proto je životně důležité dodržovat dostatečný příjem tekutin, což jsou alespoň 3 l vody v různé podobě, a to vody ne jen tak ledajaké. Kvalita konzumované vody jako základní pralátky a nositelky života by měla být co největší, protože je synonymem života, zdraví, bezpečné a rychlé detoxikace, dlouhověkosti, pružnosti i krásy. "Pitná" voda by měla být zbavená chloru, škodlivin, dusičnanů a zbytků antikoncepce, které kohoutková voda často obsahuje. Tyto škodliviny dohromady znemožňují, aby voda v procesu detoxikace mohla přijímat a bezpečně vylučovat všechny jedovaté, toxické a kyselinotvorné látky z těla. Ideální je používat vodu pramenitou, která je díky svému přírodnímu vzniku informačně přirozeně vyčištěná, je plně zmagnetizovaná zemským magnetickým polem, a tudíž je plná pozitivní energie. Takovou ideální vodu můžeme alespoň z podstatné části nahradit vodou, vyčištěnou osmotickou filtrací, která je energeticky a informačně posílená vloženými krystaly křišťálu a ametystu. Karafu s takovou vodou můžeme ještě energeticky posílit a aktivovat, pokud ji umístíme alespoň na hodinu do kruhového aplikátoru vhodného magnetoterapeutického přístroje.

Již v dávné minulosti se vědělo o léčebných účincích magnetismu a magnetizovaná voda se užívala vnitřně při nejrůznějších onemocněních nebo se zevně používala při potírání ran a při zraněních. Největšími průkopníky této ozdravné metody byli Rusové a Indové, kteří takovou vodu nazývali jako vodu zázračnou. Na řadě klinik v Rusku a Indii se zmagnetizovaná voda používá do dnes jako efektivní nástroj při léčbě močových cest, dny a ledvinových kamenů. O něco později se tato metoda rozšířila do Japonska a USA.

Zmagnetizovaná voda má zvýšenou aktivitu vodíkových kationtů, má stejnou koncentraci sodných a vápenatých iontů, obsahuje méně dusíku a potlačuje invazi mikroorganizmů. Pokud láhev vody vystavíme blahodárnému účinku pulzního magnetického pole, tak se v ní 14 dní neobjeví plísně, zatímco voda bez takového ošetření začne vykazovat plísně již po třech dnech. Molekuly zmagnetizované vody mají tendenci na sebe nabalovat cizorodé částečky a tím jim zabraňovat ve shlukování. Když tuto vlastnost promítneme na lidské tělo, tak tato magnetizovaná voda zabraňuje usazování zplodin v cévách a dokonce i částečně rozpouští krevní tromby. Užívání zmagnetizované vody navíc napomáhá stabilizaci krevního tlaku a optimalizaci hustoty krve, snižuje kyselost organizmu. Upravuje trávící procesy a peristaltiku střev, působí jako diuretikum a účinněji zbavuje tělo toxinů. Velmi blahodárně působí na regeneraci organizmu. Při pravidelném užívání, nejméně 3 až 4 měsíce dokonce mizí i drobné ledvinové kaménky a urátová drť z močového měchýře i některé žlučníkové kaménkové a blátivé struktury. Pomáhá stimulovat sekreci vnitřních enzymů, přispívá k lepšímu vstřebávání výživných látek a jejich transportu do buněk. Optimalizuje oběhovou soustavu, pohlavní ústrojí i zažívací systém. Působí podpůrně při nedostatečném a obtížném močení. Lékařské studie s bakteriemi Escherichia coli a Seratia marcescens způsobujícími střevní potíže prokázaly pozitivní účinky magnetického pole. Po působení magnetického pole se zastavil růst těchto bakterií a klesla jejich reprodukční schopnost.

Zmagnetizovanou vodu lze použít jako velmi kvalitní podpůrný prostředek u nemocných nebo zestárlých zvířátek, které jsou pak mnohem vnímavější a lépe reagují na léčebné procedury. Vrací se jim vitalita a mají kvalitnější srst. Také v rostlinné říši chřadnoucí kytky nebo rostliny, které rostou pomalu a nekvetou, reagují velmi rychle na účinky zmagnetizované vody. Rostliny mají zlepšenou klíčivost a mají bohatší kořenový systém.

Voda je veledůležitým živým organizmem, který zde na Zemi, harmonizuje živou i neživou přírodu a napomáhá nastolovat rovnováhu. Úzce spolupracuje se zemským magnetizmem a s planetárním postavením Země ve Vesmíru. Přináší radost, naději, obnovu a život.

Zdroj textu: Kniha "Magnetoterapie, léčebná metoda 3. tisíciletí"

V této části našeho webu (rubrika "O magnetoterapii") Vám přinášíme komplexní informace o magnetoterapii, které jsou sesbírány především z veřejně dostupných zdrojů. Průběžně zde zveřejňujeme publikované odborné studie, zkušenosti odborníků a odborných pracovišť i domácích uživatelů. Najdete tu články na různá témata, která se týkají magnetoterapie, nebo s magnetoterapií úzce souvisí. Doplňujeme zde také zajímavosti a inspirace z oblasti zdraví.

Záměrně v této rubrice publikujeme informace, prezentované z hlediska "klasické medicíny", "celostního pohledu" i různých "alternativních přístupů". Veškeré informace, které zde zveřejňujeme, Vám předkládáme především jako podněty k zamyšlení.

Upozornění: Veškeré informace na těchto stránkách jsou obecného charakteru. Nevyužívejte tento obsah či jakýkoliv jiný obsah na internetu ke stanovení diagnózy. Správnou diagnózu může vždy stanovit pouze odborný lékař. Neodkládejte návštěvu lékaře a řešte svůj zdravotní stav včas.

Máte dotaz? Zajímají Vás bližší informace o magnetoterapii?

Zavolejte nám na naši bezplatnou infolinku (+420) 800 810 800, nebo nám odešlete jednoduchý formulář pro rychlý dotaz a my se Vám ozveme. Rádi Vám s čímkoliv poradíme.

MÁM DOTAZ
Přečtěte si další články:
Chci poradit
Upozornění: Nevyužívejte obsah těchto webových stránek, nebo jakýkoliv jiný obsah na internetu ke stanovení diagnózy. Správnou diagnózu může vždy stanovit pouze odborný lékař. Neodkládejte návštěvu lékaře a řešte svůj zdravotní stav včas.
Kontraindikace pro použití magnetoterapie: elektronické lékařské zařízení, v období těhotenství, při krvácení. Více o kontraindikacích zde.
Čtěte návod na obsluhu před použitím.
Prodloužená záruka Snadná obsluha Český výrobek Prověřená kvalita Zákaznická podpora
Magnetoterapeutický prostředek Duo Forte je přístroj určený k léčbě nízkofrekvenčním magnetickým polem v domácím i klinickém prostředí. Duo Forte je aplikovatelný k léčbě v rámci fyzioterapie, také se zaměřením na konkrétní zdravotní obtíže.
Vše přímo od výrobce: nabízíme prodlouženou záruku, servis a bezplatnou zákaznickou podporu a péči.
© Magnetoterapie Renaissance® Bezplatná infolinka (+420) 800 810 800 E-mail: info@pulzni-magnetoterapie.cz
Limitovaná prázdninová nabídka: 3 aplikátory za cenu jednoho časově omezená nabídka od 18. 6. 2024 do 18. 7. 2024 nebo do vyprodání zásob Přejít k nabídce